Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy odcinek Life is Strange fajny, jest trochę taki Twin Peaks vibe. Chociaż mogłoby być chociaż o parę jednostek mniej hipstersko, pewnie jak się wciągnę w historię to nie będzie mi to przeszkadzało, ale nawet nie jest to poziom Starbucksa, to po prostu stuprocentowe indie wszystko.

 

Ja wczoraj pogralem chwile (dopiero wyszedlem ze szkoly) ale kurcze, cos mi sie tu nie do konca podoba. Nie wiem? Grafika? Sterowanie? Kamera? W sumie chyba wszystko. No i juz przy pierwszej akcji wcale nie chcialem

ratowac tej dziewczyny

tymczasem sie nie dalo :/

Odnośnik do komentarza

 

Pierwszy odcinek Life is Strange fajny, jest trochę taki Twin Peaks vibe. Chociaż mogłoby być chociaż o parę jednostek mniej hipstersko, pewnie jak się wciągnę w historię to nie będzie mi to przeszkadzało, ale nawet nie jest to poziom Starbucksa, to po prostu stuprocentowe indie wszystko.

 

Ja wczoraj pogralem chwile (dopiero wyszedlem ze szkoly) ale kurcze, cos mi sie tu nie do konca podoba. Nie wiem? Grafika? Sterowanie? Kamera? W sumie chyba wszystko. No i juz przy pierwszej akcji wcale nie chcialem

ratowac tej dziewczyny

tymczasem sie nie dalo :/

 

Nie jest to w zasadzie żaden spoiler - już kawałek dalej w odcinku pierwszym okazuje się, że jest kluczowa fabularnie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...