Skocz do zawartości

Marynia rozpoczyna 481 tydzień podobnych dyskusji


Kuchar

To o czym dzisiaj porozmawiamy?  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Na libertariańskim froncie znów dochodzi do zgrzytów kto jest bardziej trv.


http://concealednation.org/2015/10/here-are-5-times-concealed-carriers-have-stopped-mass-shootings/

 

5 przykładów z życia, kiedy obywatele posiadający broń zapobiegli masowym mordom. Jak zwykle lewactwo #zaorane. Nie ma dnia bez orania lewactwa.

Odnośnik do komentarza

apropo frontów, to namierzyłem jakie jednostki stacjonowały w Legnicy w 1915 - w roku w którym mój pradziadek (ten od VM za bolszewików) wysłał prababci zdjęcie z garnizonu.

No i jest to Königlich-Preußisches Grenadier-Regiment König Wilhelm I (2. Westpreussisches) Nr. 7 lub 2. Weistpreussische Landwehr Regiment. Jedno co się dowiedziałem, że numery regimentów się dublują dla armii "zawodowej" i dla Landwehry i że całkowicie zgaduję to o czym teraz piszę. Ale bardzo dużo rzeczy się zgadza, bo dla obu oddziałów ośrodkiem werbunkowym był bardzo szeroko rozumiany Poznań. Chyba.

No i z tako wiedzą chcę uderzyć do Bundesarchiv. Tate wystarczy VM, ale ja mam niesamowite parcie żeby się doweidzieć co pradziadek robił podczas I WŚ.

Odnośnik do komentarza

>sprzedaj Andre - najlepszego bramkarza świata - bo ma 37 lat, a na ławce masz N`DIaye (reprezentanta Francji)

>N`Diaye doznaje kontuzji na miesiąc

>do bramki musi wejść wychowanek - Matthew Powell - który od zawsze pałętał się na wypożyczeniach, ale zdążył wywalczyć sobie miejsce w reprezentacji Walii

>Powell dostaje kolejno noty: 7.0, 7.4, 7.4

>profit

Odnośnik do komentarza

>sprzedaj Andre - najlepszego bramkarza świata - bo ma 37 lat, a na ławce masz N`DIaye (reprezentanta Francji)

>N`Diaye doznaje kontuzji na miesiąc

>do bramki musi wejść wychowanek - Matthew Powell - który od zawsze pałętał się na wypożyczeniach, ale zdążył wywalczyć sobie miejsce w reprezentacji Walii

>Powell dostaje kolejno noty: 7.0, 7.4, 7.4

>profit

>zero skilla

>czysty fart

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

>sprzedaj Andre - najlepszego bramkarza świata - bo ma 37 lat, a na ławce masz N`DIaye (reprezentanta Francji)

>N`Diaye doznaje kontuzji na miesiąc

>do bramki musi wejść wychowanek - Matthew Powell - który od zawsze pałętał się na wypożyczeniach, ale zdążył wywalczyć sobie miejsce w reprezentacji Walii

>Powell dostaje kolejno noty: 7.0, 7.4, 7.4

>profit

>zero skilla

>czysty fart

 

;)

 

Raczej szkółka na mega poziomie :>

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...