Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A propos kaseciaków, to wczoraj w Lidlu widziałem, że je sprzedają :D

 

Są winyle to i to wróci, znajdzie się masa amatorów. Ja tam dalej mam niejedną kasetę i swojego starego walkmana :D

 

 

Ogólnie to był kaseciak z funkcją konwersji na płytę CD w różnych formatach, więc nie taka głupia rzecz, ale nie ukrywam, że mnie rozśmieszyło to, gdy sobie wyobraziłem babcię, która kupuje to wnukowi i mówi: "Patrz wnusiu jaką nowość ci babcia kupiła" ;)

 

 

O kurde, aż kapkę kusi :D takie konwertory to świetna rzecz. Dziewczyna kiedyś zakupiła taki z VHS na DVD i zgrywałem sobie ładnych parę tygodni wszelkie starocie typu Kickboxer :D

 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to był kaseciak z funkcją konwersji na płytę CD w różnych formatach, więc nie taka głupia rzecz, ale nie ukrywam, że mnie rozśmieszyło to, gdy sobie wyobraziłem babcię, która kupuje to wnukowi i mówi: "Patrz wnusiu jaką nowość ci babcia kupiła" ;)

To niczym mój ojciec, który mojej mamie kupił jakąś Nokię z poprzedniej epoki za prawie 200 zł i z dumą oznajmił, że ma nawet fejsbuka :kekeke:

 

O chyba taką :-k

BTW - ja kasety kiedyś zgrywałem na kompa poprzez podłączenie wieży do karty dźwiękowej i włączenie odtwarzania i rejestratora dźwięków, a później dzielenie tego w Audacity :D

Odnośnik do komentarza

dziwne że jmk jest przeciwny opodatkowaniu, skoro sam dostaje od państwa jałmużne.skąd w takim razie maja te pieniądze dla Ciebie zorganizować?

Czemu? Ja też raczej więcej wyciągnąłem niż wpłaciłem, ale chodzi o pryncypia. To bardziej godne pochwały, że potrafi myśleć o więcej niż własnym nosie, niż potępienia, że pobiera jałmużnę, a nie zgadza się z systemem.

 

Umowa społeczna też mnie ani trochę nie przekonuje bo nikt o zdanie nie pyta, ale to i tak argument poziom wyżej niż "no przecież przestań korzystać, kto broni". Skoro płacę, to korzystam, jak będę miał alternatywę wtedy możemy rozmawiać :).

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja czekam z popcornem na wybuch paniki powyborczej i wielki triumf nienawistnego Kaczafiego :)

 

Koniec Polszy światłych ludzi, szykujcie się na ciemnogrod :(

To nie są derby Liverpoolu. :)

No i super. Tam zło przeważnie triumfuje.

 

Try harder, użytkowniku kurwerr.

 

 

Chodziło o to, że widać jak to samo kibolskie zaślepienie, trybalizm i podział na „złych-czerwonych” i „dobrych-niebieskich”, które prezentujesz w odniesieniu do piłki, stosujesz też do polityki. Infantylizm i głupota, użytkowniku ladzie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ja czekam z popcornem na wybuch paniki powyborczej i wielki triumf nienawistnego Kaczafiego :)

 

Koniec Polszy światłych ludzi, szykujcie się na ciemnogrod :(

To nie są derby Liverpoolu. :)

No i super. Tam zło przeważnie triumfuje.

 

Try harder, użytkowniku kurwerr.

 

 

Chodziło o to, że widać jak to samo kibolskie zaślepienie, trybalizm i podział na „złych-czerwonych” i „dobrych-niebieskich”, które prezentujesz w odniesieniu do piłki, stosujesz też do polityki. Infantylizm i głupota, użytkowniku ladzie.

 

Kopiujesz posty z innego miejsca i wklejasz tutaj :keke:? http://i.imgur.com/OjwOVJI.pngtak wygląda drugi z rzędu post na ciemnej skórce ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ja czekam z popcornem na wybuch paniki powyborczej i wielki triumf nienawistnego Kaczafiego :)

 

Koniec Polszy światłych ludzi, szykujcie się na ciemnogrod :(

To nie są derby Liverpoolu. :)

No i super. Tam zło przeważnie triumfuje.

 

Try harder, użytkowniku kurwerr.

 

 

Chodziło o to, że widać jak to samo kibolskie zaślepienie, trybalizm i podział na „złych-czerwonych” i „dobrych-niebieskich”, które prezentujesz w odniesieniu do piłki, stosujesz też do polityki. Infantylizm i głupota, użytkowniku ladzie.

 

Kopiujesz posty z innego miejsca i wklejasz tutaj :keke:? http://i.imgur.com/OjwOVJI.pngtak wygląda drugi z rzędu post na ciemnej skórce ;)

 

 

Weird, może przez to że mam jakąś zjebaną wtyczkę do edycji tekstu na przeglądarce w służbowym kompie.

Odnośnik do komentarza

Się miał typek z Razem wytłumaczyć z Marksa - no i się wytłumaczył:

 

Monika Olejnik: No właśnie zobaczymy. A co robił Marks na pana t-shiercie, tutaj mam takie zdjęcie.

 

Adrian Zandberg: Co robił Marks na moim t-shiercie, no był.

 

Monika Olejnik: Był. A dlaczego był?

 

Adrian Zandberg: To jest chyba zdjęcie z, jeżeli się nie mylę ze szkoły letniej szwedzkich socjaldemokratów i to też zresztą śmieszne, bo to wzburzenie, które się pojawiło, moim zdaniem dobrze pokazuje, jak bardzo Polska różni się od krajów Europy Zachodniej, że ten skądinąd sympatyczny dziewiętnastowieczny myśliciel był na swój sposób ojcem zachodnioeuropejskiej socjaldemokracji. To, że Karola Marksa wkłada się do jednego worka z totalitarnymi reżimami drugiej połowy dwudziestego wieku, które funkcjonowały w Europie wschodniej, w Rosji, no to jest mam wrażenie też jakaś taka bardzo specyfika polskiego życia intelektualnego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...