Skocz do zawartości

Marynia wyjmuje 480 kijów


Kuchar

Skąd Marynia wyjmuje kije?  

67 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

10 dni po zlozeniu dokumentow i zaplaceniu akcyzy wciaz nie ma potwierdzenia w bazie danych :ściana:

 

 

Polska.

Ale co, bez tego nie mozesz jezdzic? Jakies potwierdzenie nie wystarczy?

 

Musze miec potwierdzenie z urzedu (ponoc dwie linijki pisma) ze zlozylem dokumenty i zaplacilem odpowiednia akcyze. Jezdzic moge, ale bez tego pisma nie moge isc do urzedu komunikacji w celu wyrobienia polskiego dowodu rejestracyjnego i blach. Wobec tego caly czas jezdze na zjazdowkach i OC, ktore jest wazne do konca miesiaca.

 

Przynajmniej mandatu z fotoradaru nie dostaniesz :keke:

 

No jest to jakis plus ;)

Odnośnik do komentarza

Czytam te boczne serie Thorgala teraz (kwestia ambicji i dotrzymania danego sobie słowa ;)), dokładnie serię Kriss de Valnor i czasem chce się facepalma walnąć. Pal licho rysunek, wiadomo, że to nie Rosiński i się będzie różnił (choć czasem jest słabo, to trzeba przyznać). Pal licho scenariusz, bo jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B, jakkolwiek idiotyczne by to nie było. Ale jak widzę, jak Kriss w zimowej scenerii Skandynawii zasuwa sobie jedynie w spodniach, gustownym staniczku i zwiewnej pelerynie to się zastanawiam, co się stało z (względnym, w końcu to fantastyka) realizmem w tej serii? :roll:

Odnośnik do komentarza

 

No mnie też, ale chuj wie jak dokładnie. Dobrze, że piątek luźniejszy bo jestem jakiś rozjebany przez te pogodę a la Silent Hill

W Polsce A dzisiaj zajebiscie. Sloneczko i naprawde cieplo. Az milo wyjsc na dwor.

 

 

Też mam A, ale coś nie pykło.

 

 

Własnie kobita ma PS4 i chyba wspólnie zakupimy kolekcję bo nie miałem okazji pograć poza epizodami, ale podobało mi się motzno.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...