Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

I co wtedy? Dacie mi bana potwierdzając, że stosujecie podwójne standardy - bo niejeden już uniknął kary "bo tak", a ja dostanę karę, bo śmiałem podważyć takie metody? Czy nie dacie mi bana potwierdzając, że jesteście niepoważni gdy chodzi o stosowanie tego zakazu?

Nie byłoby tej dyskusji, gdybyście od początku podchodzili poważnie do tego zakazu. Skoro robicie niepoważne i pozbawione podstaw merytorycznych wyjątki, to znieście zakaz. Nie ma opcji pośredniej, która pozwoli wam jako MT wyjść z twarzą i pokazać, że zakaz jest poważny, a jednocześnie dalej pozwalać niektórym uniknąć sprawiedliwej kary.

Odnośnik do komentarza

I co wtedy? Dacie mi bana potwierdzając, że stosujecie podwójne standardy - bo niejeden już uniknął kary "bo tak", a ja dostanę karę, bo śmiałem podważyć takie metody? Czy nie dacie mi bana potwierdzając, że jesteście niepoważni gdy chodzi o stosowanie tego zakazu?

Nie byłoby tej dyskusji, gdybyście od początku podchodzili poważnie do tego zakazu. Skoro robicie niepoważne i pozbawione podstaw merytorycznych wyjątki, to znieście zakaz. Nie ma opcji pośredniej, która pozwoli wam jako MT wyjść z twarzą i pokazać, że zakaz jest poważny, a jednocześnie dalej pozwalać niektórym uniknąć sprawiedliwej kary.

Nie. Damy Ci bana, a później poczekamy kilka miesięcy aż poprosisz Melera, prowadzącego nasz fanpage FB, o interwencję. Zero podwójnych standardów, nie wiem skąd ten wniosek. Następnego dnia po tym, jak Meler się za Tobą wstawi, my zaczniemy dyskutować nad Twoim przypadkiem.

Podchodzimy do tego zakazu poważnie w zupełnie niebywałym stopniu.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co dziwnego jest w tym, że jedni są traktowani lepiej, a inni gorzej. Pewni użytkownicy wnoszą coś pozytywnego do życia forum, ale są też userzy tzw. drugiej kategorii, którzy wchodzą tu, aby powkurwiać innych bądź by znaleźć cracka do FM-a. Jak sądzisz, Gacku, do której grupy należysz?

Odnośnik do komentarza

 

Nie. Damy Ci bana, a później poczekamy kilka miesięcy aż poprosisz Melera, prowadzącego nasz fanpage FB, o interwencję. Zero podwójnych standardów, nie wiem skąd ten wniosek. Następnego dnia po tym, jak Meler się za Tobą wstawi, my zaczniemy dyskutować nad Twoim przypadkiem.

Podchodzimy do tego zakazu poważnie w zupełnie niebywałym stopniu.

 

Czyli jednak przyznałeś się, że stosujecie nie podwójne, ale nawet potrójne standardy, bo już samowolnie i wbrew regulaminowi pomijaliście kary za multikonta dla użytkowników, którzy nie wnosili o łaskę przez fanpage na FB.

Wniosek z Twoich słów może być tylko jeden: jednych nie karzecie, bo macie taki kaprys, drugim uchylacie kary, jeśli będą prosić przez fanpage, a trzecich karzecie, bo macie taki kaprys. :rotfl:

Zaskoczyłeś mnie tym podłożeniem się.

Odnośnik do komentarza

 

Nie. Damy Ci bana, a później poczekamy kilka miesięcy aż poprosisz Melera, prowadzącego nasz fanpage FB, o interwencję. Zero podwójnych standardów, nie wiem skąd ten wniosek. Następnego dnia po tym, jak Meler się za Tobą wstawi, my zaczniemy dyskutować nad Twoim przypadkiem.

Podchodzimy do tego zakazu poważnie w zupełnie niebywałym stopniu.

 

Czyli jednak przyznałeś się, że stosujecie nie podwójne, ale nawet potrójne standardy, bo już samowolnie i wbrew regulaminowi pomijaliście kary za multikonta dla użytkowników, którzy nie wnosili o łaskę przez fanpage na FB.

Wniosek z Twoich słów może być tylko jeden: jednych nie karzecie, bo macie taki kaprys, drugim uchylacie kary, jeśli będą prosić przez fanpage, a trzecich karzecie, bo macie taki kaprys. :rotfl:

Zaskoczyłeś mnie tym podłożeniem się.

podłożyłem się? :) wskaż mi punkt regulaminu, w którym są rzeczy wobec których jesteśmy wbrew :) jestem ciekawy :)

Po drugie: z którego mojego zdania wywnioskowałeś, że "jednych nie karzemy, bo mamy taki kaprys"? :) wskazałem, że istnieje prosta ścieżka dostępna dla wszystkich. Skąd wyszła Ci dywersyfikacja petentów, nie mam zielonego pojęcia :)

Po trzecie: tak zwany lajftajm obowiązywał tu zawsze tylko w dwóch przypadkach: piractwa i "niedorozwoju umysłowego". Akurat Loczek nie podpada pod żadną z tych kategorii :)

Proponuję skończyć, uskuteczniasz tu szarżę lekkiej brygady, podobnie jak ona nie mając pojęcia, źe szarżujesz nie na to, na co miałeś, a widzowie doceniając brawurę, zdyskredytują zupełnie inne, chyba ważniejsze dla Ciebie cechy.

Odnośnik do komentarza

To może wniosek formalny: przed wysłaniem posta powinien być kod captcha - zawsze ten sam: "to tylko internet".

Podwójne standardy?

"robicie niepoważne i pozbawione podstaw merytorycznych wyjątki"?

"Nie ma opcji pośredniej, która pozwoli wam jako MT wyjść z twarzą i pokazać, że zakaz jest poważny"?

Gościu, ale Ty musisz mieć smutne życie.

Odnośnik do komentarza

Wyjaśniłem powody " multikonta " w wiadomości, która tutaj została wklejona.

Dlaczego nie odpowiedziałem przez tamten okres ( gdy temat był otwarty )? - było mi wstyd. Co mam więcej napisać ? Co bym nie napisał i tak znajdzie się ktoś " nie do końca zadowolony "/ Dziękuję za odwieszenie, postanawiam poprawę. Nigdy nie robiłem nic wbrew forum, więc - to był pierwszy i ostatni raz.

Odnośnik do komentarza
Czyli jednak przyznałeś się, że stosujecie nie podwójne, ale nawet potrójne standardy, bo już samowolnie i wbrew regulaminowi pomijaliście kary za multikonta dla użytkowników, którzy nie wnosili o łaskę przez fanpage na FB.

 

O ja pierdolę, i co teraz?

 

Nieśmiało przypominam - to jest forum internetowe.

Odnośnik do komentarza

 

Czyli jednak przyznałeś się, że stosujecie nie podwójne, ale nawet potrójne standardy, bo już samowolnie i wbrew regulaminowi pomijaliście kary za multikonta dla użytkowników, którzy nie wnosili o łaskę przez fanpage na FB.

O ja pierdolę, i co teraz?

 

Zagłada.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...i utrata twarzy MT oczywiście.

Odnośnik do komentarza

Fristajlowy został usunięty. Jeszcze nie wiem dlaczego, jak będziemy wiedzieli to napiszemy. Będziemy też musieli zaczekać na Pereza z informacją czy da się przywrócić tamte posty. Przepraszamy za to niedopatrzenie.

A ja mamilbym prośbę. W działach o starszych FM-ach też by można byłoby fristajlowy ponownie otworzyć. Chyba że forum przyjmuje polityke ze móglbym psiac o fm 08 w fristajlowym do fm14

Nie widzę przeszkód. Jest też otwarty w Retro, chyba tylko działy o 07 i 05&06 nie mają takiego tematu. Możesz przecież sam otworzyć jak chcesz. :)
Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...