Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem Ci już na PW, napiszę i tutaj - nie usuwamy kont. Koniec tematu. Nikt Cię nie zmuszał żebyś założył tu konto. Ba! Nikt Cię nie zmuszał żebyś założył tu dwa konta. Ćwicz silną wolę. Konta zostają.

Mam prawo oczekiwac usuniecia kont i tego sie domagam. Cwicz poszanowanie prawa.

 

A można poznać powody? Te konta będą sobie leżeć, nikt ich nie będzie edytował albo używał. Całą sprawę rozwiąże przycisk "Wyloguj".

Odnośnik do komentarza

Skoro już jesteś taki prawy, to miej świadomość, że złamałeś prawo obowiązujące na tym forum. Szanuj zasady społeczności jeżeli chcesz być szanowany.

No, i dobrowolnie MT nie nalozylo na mnie za zlamanie prawa sankcji. Powtarzam: oczekuje usuniecia obu kont. Mam do tego prawo i, co wiecej, nie mozesz odmowic.

 

Potuptaj nóżkami i krzycz jak mała dziewczynka.

 

@meyde i Hyde:

 

Ochrona danych osobowych powinna wystarczyc na oba pytania.

 

lol? a jakie dane osobowe podałeś?

Odnośnik do komentarza

"W określonych sytuacjach"

 

Człowiek z ulicy może się zarejestrować pod dowolnym nickiem, jedyną formą weryfikacji jest adres e-mail. Po jego usunięciu nie będzie możliwe grupowanie danych umożliwiających identyfikację użytkownika (adresy IP nie są widoczne).

 

Zresztą jak chce, ma czas i zaparcie - może pisać do GIODO i się sądzić. Na pewno nie mają pilniejszych spraw.

Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że macie się zgodzić na jego "żądania". Tylko sygnalizuje, że z tym nickiem to nie taka łatwa sprawa (tym bardziej, że forum dyskusyjne, gdzie ma się stały nick i fakt, że jest zbierane ip to sytuacja bliska spełnienia pewnych założeń GIODO). Inna sprawa, że nie ma chyba w regulaminie, ani nie było nic o kasowaniu kont. Więcej w tym wypadku działa tak zwany zwyczaj panujący na forum.

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...