Skocz do zawartości

Temat służbowy


Rekomendowane odpowiedzi

A ja proponuje zrobic ankietę pt. czy zbanować Pucka i mieć z nim spokój, jestem pewien że 95% użytkowników zagłosuje za TAK. Ja i wielu innych mamy pozainternetowe życie (chyba w przeciwieństwie do Pucka) i nie chcę/my tracić choćby tych kilkunastu sekund (z moim wiejskim netem; który raz działa jak błyskawica, a raz jak żółw, czasem więcej) na sprawdzanie Służbowego, by z rozczarowaniem znów zobaczyć jak Pucek czy inny SZk walczy z nie wiadomo kim i nie wiadomo o co. :roll: Nie podoba się to do widzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jako ze zostalem wywolany do tablicy, to odpowiadam: Nie podoba się to do widzenia.

 

Jak rozmawiamy na tym poziomie, to nie dziwie sie, ze nie wiesz, o co walcze (chocby o to, zeby takie pomysly, jak glosowanie userow nad banami, nie dochodzily do etapu powaznych dyskusji - na szczescie temu pomyslowi to nie grozi). A wymienianie mnie jednym tchem z Puckiem jest chyba jednak dosc chybione, chocby dlatego, ze ja nigdy nie postulowalem likwidacji forum ani nie demonstrowalem wrogiej postawy do tego miejsca.

 

Tak sie składa, że w teorii w temacie służbowym powinny się znajdować ważne rzeczy :roll:

To po co to piszesz tutaj, a nie we wlasciwym temacie Propozycje zmian na forum? Wymagasz od innych - wymagaj najpierw od siebie.

Odnośnik do komentarza

SZk wyczyść sobie skrzynkę, bo chciałem odpowiedzieć Ci w PM. To 'niepodoba się to do widzenia' było do Pucka, a Ciebie wymieniłem obok tylko dlatego, że świeżo w pamięci mam nudne odbijanie piłeczki pomiędzy Tobą, a Iconem. Te wasze kłótnie są po prostu nudne i dlatego wtrąciłem swoje trzy grosze. Jeżeli wymienieniem w poście obok Pucka Cie obraziłem to sorry - nie było to moim zamiarem.

 

Owszem wymagam i nie uważam żebym nie przestrzegał tego o czym pisałem. Odpowiedzieć na bezsensowny post Lucasa07 jednak uważałem za słuszne ;) nie śmiećmy już tutaj wiecej. Peace.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Uprzejmie informuje, iż w dniu 15 kwietnia CMF może zniknąć z sieci z powodu nieopłacenia prolongaty korzystania z serwera, na którym leży CMF.

Czemu? Ano dlatego, iż zrezygnowałem z funkcji skarbnika i od niemal dwóch miesięcy żebrzę o podanie namiarów na osobę i konto nowego skarbnika. Niestety, cały czas jestem zbywany tekstami, iż "to trudne", "nie ma wiarygodnej osoby/następcy" a ostatnio "brakiem kontaktu z nowym skarbnikiem".

Ja kolejnej faktury już nie zapłacę i - owszem - wykorzystam ten fakt, jako narzędzie nacisku na opieszały, mozolny i po prostu nieudolny Mod Team.

Odnośnik do komentarza

Tak się składa, że jedyna rzecz, która nie została dopięta z nowym skarbnikiem to numer konta, na które będą wpłacane pieniądze, więc proszę nie rób wielkiej afery.

 

Informacja o kłopotach ze znalezieniem odpowiedniej osoby na skarbnika pojawiła się na CMF od razu, kiedy zasygnalizowałeś, że nie chcesz się dłużej zajmować finansami. I nie było to 2 miesiące temu tylko w styczniu, więc 4 miesiące temu. Oto dowód. Tak się składa, że użytkownicy tego forum wolą pierdolić o głupotach w stylu czy mają być widoczne ostrzeżenia, czy CMF awards powinno być zlikwidowane etc. Mówiąc w skrócie wolą trollować z Puckiem zamiast zainteresować się naprawdę ważnymi sprawami. Uderzyłem w tej sprawie do 5 osób, które wydają mi się odpowiednie. Tylko jedna wyraziła chęć pomocy, ale nie do końca była pewna czy podoła wyzwaniu.

 

Tak więc przepraszam, że nikogo batem nie zagoniłem do roli skarbnika. I proszę nie szantażować MT oraz użytkowników. Jeżeli nie zapłacisz, to zapłacę pieniądze ja, z własnych środków.

 

Bardzo nie fair postępujesz Dix. Tym bardziej, że właśnie na dziś byłem umówiony z osobą, która miała od Ciebie przejąć funkcję skarnika.

Odnośnik do komentarza

Do pierwszego posta, do dyskusji w Maryni lecą pierwsi. Żeby się z kogoś pośmiać albo obrazić też. A żeby coś zrobić, to jak najdalej, niech zrobi kto inny. Często powtarzają, że serwisy społecznościowe, Web 2.0, to śmietnik i sami lenie. Tymczasem na swoim uwielbionym forum, na którym przesiadują godzinami nie potrafią znaleźć osoby i to nie przez jeden dzień, czy tydzień, tylko przez cztery miesiące, która spełni jeden z podstawowych warunków dla jego istnienia. Może CM Forum, jak już zdechnie i zniknie z sieci napisze o Was w jakimś Kąciku Złamanych Serc.

Odnośnik do komentarza

Uprzejmie informuję, iż w dniu dzisiejszym dokonałem przelewu forumowych finansów na wskazane przez Icona konto i tym samym oficjalnie przestałem być forumowym skarbnikiem. Oczywiście, nie przyjmuję już żadnych wpłat, zaś z tematu finansowego wykasowałem dane dotyczące mego konta.

Odnośnik do komentarza

Również chciałbym podziękować w imieniu całej społeczności Dixowi za całe lata pracy społecznej w roli skarbnika CMF, regularne odnotowywanie wpłat i bardzo sumienne wykonywanie obowiązków.

 

Z dniem dzisiejszym nowym skarbnikiem CMF zostaje Laki. To na jego konto proszę od dziś wpłacać pieniążki na utrzymanie CMF. Szczegóły w temacie finansowym i stosownym ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza

Jako nowy skarbnik, także chciałbym podziękować Dixowi za trud jaki włożył w "pilnowanie" finansów CMF :) .

Korzystając z okazji od razu zachęcam do wpłat, już niedługo czekają nas kolejne wydatki związane z funkcjonowaniem CMF więc każdy "grosik" w tej chwili jest ważny. Proszę osoby, którym leży dobro CMF na sercu o wpłaty :) .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dodałem do tematu Legii Warszawa link do artykułu o przeprosinach Zarządu Legii Warszawa, który znajduje się tutaj. Mój post został usunięty, nie poinformowano mnie w prywatnej wiadomości dlaczego ani który z moderatorów to zrobił (nie ma takiego obowiązku, a powinien być chociaż zwyczaj). Nie przeniesiono go także do tematu nazwanego Polscy kibice, gdzie toczy się dyskusja o kibolach. Moja wypowiedź wyglądała w następujący sposób:

Teraz osoba, która to zrobiła niech wyjdzie tu, uzasadni swoje działanie, wskaże punkt regulaminu, który złamała moja wypowiedź (nie zostałem ukarany, więc przyjmuje usunięcie posta za przejaw kierowania się własnymi widzimisię), potem przeprosi, następnie przywróci mój post i najlepiej odejdzie z funkcji moderatora, bo jest w tym zupełnie beznadziejna. Od razu zgłaszam się na jego miejsce, żeby pokazać co to znaczy bezstronne moderowanie z uzasadnieniami regulaminowymi, a nie podejmowaniem działań ze względu na sympatie, bądź antypatie do osoby, poglądów, czy jak w tym przypadku zwykłych faktów, może z drobniutkim komentarzem.

Odnośnik do komentarza

Jako użytkownik CMF mogę edytować swoje posty, więc gdyby tylko mnie poproszono zrobiłbym to. To jest też temat o Legii Warszawa, w której gromadzi się informacje oraz wypowiedzi na jej temat. To jest artykuł na Sport.pl, a tam naprawdę, możesz mi uwierzyć nic nie znika tak szybko, jak każda Marynia. Podejrzewam, że przesiadywanie tam może być spowodowane takim rozumowaniem.

Odnośnik do komentarza

5. Zamieszczanie w swoich wpisach linków do materiałów na zewnętrznych stronach internetowych bez zacytowania ich treści będzie skutkowało nie tylko - jak dotychczas - usunięciem takich wpisów, ale i ostrzeżeniem dla użytkownika o wartości jednej ziobry.

 

Źródło: http://forumcm.net/index.php?/topic/2-regulamin-i-netykieta/

Odnośnik do komentarza
  • verlee poleca ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...