Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dlaczego to wygląda jak Warcraft? I Kiedy oni zdązyli zmienić nazwę serii :-k

zmienili już przy szóstej części.

 

Nigdy nie zrozumiem tego, co się stało z Heroesami.

Mieli miodny projekt, nad którym pracowali przez lata - trójkę. Wystarczyło poprawiać grafikę, rozwijać fabułę, zamieniać rasy - ale zasadniczo trzymać się genialnego systemu wraz z określonym stylem graficznym, by mieć produkt wybitny i na wiele lat.

A oni po niesamowitej trójce zrobili przeciętną czwórkę (grafika na umiarkowany plus, nowe rozwiązania w mechanice gry na duży minus), a później zaczęli produkować kolejne badziewne części stawiając na grafikę 3D, różne kamery i ruchliwe postaci - czyli dokładnie to, czym true fani trójki gardzili.

Mam wrażenie, że Heroesi idą w takim kierunku, w jakim FM by poszedł, jakby do symulacji bycia managerem dodali urządzanie domu, wychowywanie dzieci i symulowanie podróży autobusem na mecz.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dlaczego to wygląda jak Warcraft? I Kiedy oni zdązyli zmienić nazwę serii :-k

zmienili już przy szóstej części.

 

Nigdy nie zrozumiem tego, co się stało z Heroesami.

Mieli miodny projekt, nad którym pracowali przez lata - trójkę. Wystarczyło poprawiać grafikę, rozwijać fabułę, zamieniać rasy - ale zasadniczo trzymać się genialnego systemu wraz z określonym stylem graficznym, by mieć produkt wybitny i na wiele lat.

A oni po niesamowitej trójce zrobili przeciętną czwórkę (grafika na umiarkowany plus, nowe rozwiązania w mechanice gry na duży minus), a później zaczęli produkować kolejne badziewne części stawiając na grafikę 3D, różne kamery i ruchliwe postaci - czyli dokładnie to, czym true fani trójki gardzili.

Mam wrażenie, że Heroesi idą w takim kierunku, w jakim FM by poszedł, jakby do symulacji bycia managerem dodali urządzanie domu, wychowywanie dzieci i symulowanie podróży autobusem na mecz.

 

W tę stronęto to niestety Fallout idzie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=MhHW0vqEQFw

 

Dlaczego to wygląda jak Warcraft? I Kiedy oni zdązyli zmienić nazwę serii :-k

 

zmienili już przy szóstej części.

Nigdy nie zrozumiem tego, co się stało z Heroesami.

Mieli miodny projekt, nad którym pracowali przez lata - trójkę. Wystarczyło poprawiać grafikę, rozwijać fabułę, zamieniać rasy - ale zasadniczo trzymać się genialnego systemu wraz z określonym stylem graficznym, by mieć produkt wybitny i na wiele lat.

A oni po niesamowitej trójce zrobili przeciętną czwórkę (grafika na umiarkowany plus, nowe rozwiązania w mechanice gry na duży minus), a później zaczęli produkować kolejne badziewne części stawiając na grafikę 3D, różne kamery i ruchliwe postaci - czyli dokładnie to, czym true fani trójki gardzili.

Mam wrażenie, że Heroesi idą w takim kierunku, w jakim FM by poszedł, jakby do symulacji bycia managerem dodali urządzanie domu, wychowywanie dzieci i symulowanie podróży autobusem na mecz.

Mi się już grafika w czwórce nie podobała, nie tylko mechanika. Takie pseudo 3d jeśli dobrze pamiętam, jakieś lukrowane w dodatku. Czwórka nie była sukcesem, marka upadła grzebiąc ze sobą 3DO, a później Ubi próbowało rewitalizować serię nie do końca rozumiejąc istotę jej sukcesu (choć częśc szósta nie byłaby taka zła, zabiły ją dla mnie jej bugi).
Odnośnik do komentarza

 

Mi się już grafika w czwórce nie podobała, nie tylko mechanika. Takie pseudo 3d jeśli dobrze pamiętam, jakieś lukrowane w dodatku. Czwórka nie była sukcesem, marka upadła grzebiąc ze sobą 3DO, a później Ubi próbowało rewitalizować serię nie do końca rozumiejąc istotę jej sukcesu (choć częśc szósta nie byłaby taka zła, zabiły ją dla mnie jej bugi).

 

Przecież jakbym nie znał tej serii gier to bym w życiu nie powiedział,że czwórka wyszła po trójce. Kolory jakieś wyblakłe i te marne w chuj tekstury. No masakra. Graficznie to była mega porażka. A akurat mi kilka mechanik podeszło w tej wersji jak poruszanie się armii bez bohatera czego do dziś nie spróbowano w żadnej innej wersji (w Dzikich Hordach był tylko nieźle działający system karawan). Poza tym to nie było tak,że 3DO zaczęło tonąć w długach i wydali na szybko niedorobioną czwórkę?

No i co by nie mówić. Niezależnie od tego,kto tworzy Heroesy gra zawsze ma genialne soundtracki. Main theme z czwórki jest przecież przepiękny :wub:

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dlaczego to wygląda jak Warcraft? I Kiedy oni zdązyli zmienić nazwę serii :-k

zmienili już przy szóstej części.

 

Nigdy nie zrozumiem tego, co się stało z Heroesami.

Mieli miodny projekt, nad którym pracowali przez lata - trójkę. Wystarczyło poprawiać grafikę, rozwijać fabułę, zamieniać rasy - ale zasadniczo trzymać się genialnego systemu wraz z określonym stylem graficznym, by mieć produkt wybitny i na wiele lat.

A oni po niesamowitej trójce zrobili przeciętną czwórkę (grafika na umiarkowany plus, nowe rozwiązania w mechanice gry na duży minus), a później zaczęli produkować kolejne badziewne części stawiając na grafikę 3D, różne kamery i ruchliwe postaci - czyli dokładnie to, czym true fani trójki gardzili.

Mam wrażenie, że Heroesi idą w takim kierunku, w jakim FM by poszedł, jakby do symulacji bycia managerem dodali urządzanie domu, wychowywanie dzieci i symulowanie podróży autobusem na mecz.

 

Niestety dokladnie to samo stalo sie z seria The Settlers. Genialna trojka, jeszcze fajna czworka a pozniej to juz totalny zjazd...

Jeśli ktoś jest chętny na Rocket League to zapraszamy, oczywiście tylko pro, z leszczami nie gramy.

 

kto gra?

 

ale ja w sumie zostalem na semi-pro wiec smuteczek...

Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem dziś swoją pierwszą wizytę w Poznaniu w życiu. Brata odwoziłem na studia, fajne miasto, pod względem urbanistycznym bardzo uporządkowane, imponowała mi schludność ulic, placów, parków, dużo przestrzeni dla ludzi. Fajna architektura, która łączy nowoczesne style z zabytkowymi kamienicami. Stary browar mi się zajebiście podobał pod tym względem. Możliwe, że pójdę tam na II stopień studiów, ale kurde czułem tam coś, co czuje też i w Warszawie, taką wielkomiejskość, której nie ma w Opolu. Lubie kompaktowe miasta, gdzie wszędzie da się z buta dojść prawie i można załatwić wszystko. Dlatego pewnie ewentualna przeprowadzka tam wiązała by się z dosyć długim procesem aklimatyzacji. Tak czy siak, Poznań fajne miasto. :)

Odnośnik do komentarza

E tam przesadzacie z tymi hirołsami, piątka była spoko, taka trójka z ładną grafiką.

 

A co do najładniejszego sountracku to chyba przecież jasne, że był w serii Mass Effect

 

MORDIN DLACZEGO TO MUSIAŁEŚ BYĆ TY, DLACZEGO KTOŚ INNY MÓGŁ MIEĆ ZŁAPAĆ TO ŹLE ;(

 

 

Jeszcze Fable miało świetny, stosownie baśniowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...