Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ile -9 tym razem opuści słynną białostocka kuźnię talentów imienia FYMa? ;)

 

Jedna. Pierwszy raz w historii :P

 

nie mów, że Drągowski. Wg mnie zasługuje na stałe 145, nie więcej.

 

 

No kurwa, a niby kto inny miałby dostać w Jagiellonii -9? :ke: I to jest raz. Dwa, już Ci napisali inni, nie daje się 18-latkowi stałego PA. Ja mam zasadę, że stałe PA wprowadzam ok. 20 roku życia. Trzy, taki ze mnie zgrywus, że w tym roku nie biorę pod uwagę Twojej opinii ;)

Odnośnik do komentarza

-8 to on ma obecnie, ppodobnie Frankowski (PA z czapy jak dla mnie)
FYM, czym się sugerowałeś, że dałeś największe PA w klubie Słowikowi, a nie Gajosowi?
i Możesz uchylić rąbka tajemnicy, jak zrobisz Tarasovsa? PA około 120, umiejetnosci koło 105?

No i co do stałego PA, Linetty ma stałe od dwóch wersji, mimo młodego wieku.

Odnośnik do komentarza

-8 to on ma obecnie, ppodobnie Frankowski (PA z czapy jak dla mnie)

Kto obecnie ma? Drągowski? Bo tyle wówczas dostał. Co do Frankowskiego, to jego PA jest pozostałością po Lechii. Nie do mnie więc ewentualne pretensje.

 

FYM, czym się sugerowałeś, że dałeś największe PA w klubie Słowikowi, a nie Gajosowi?

Pewnie tym, że w momencie researchu zapowiadał się lepiej niż Gajos. O którym FM w ogóle mówisz? :P

 

i Możesz wystawić rąbek tajemnicy, jak zrobisz Tarasovsa? PA około 120, umiejetnosci koło 105?

Jakbym był w domu, to bym Ci powiedział dokładnie. Tak z pamięci to bodajże okolice 105/115.

Odnośnik do komentarza

http://i.imgur.com/VT0fRAd.pngo tak sobie radzą, jak widać grupa spadkowa początkowo. Później dwukrotnie wicemistrzostwo i raz trzecie miejsce, ale nie nazwałbym tego przepakowaniem. To już bardziej przepakowana jest Lechia (4x wicemistrzostwo + trzecie miejsce) czy Legia (sześć mistrzostw z rzędu, potem jeszcze jedno). Widzew teraz mocny, no ale ich przejął bogacz jakiś, więc to raczej nie wina researchera, chociaż może tu też da się jakieś prawdopodobieństwo przejęcia ustawić.

Odnośnik do komentarza

 

Jaga może była przepakowana w FM08 powiedzmy, ale w piętnastce to u mnie często walczyli o utrzymanie, więc z czym do ludzi?

Wersje od 06 do 08 to było apogeum, a teraz jest po prostu przepakowana, jak 3/4 ekstraklasy.

 

No jeśli Twoim zdaniem 3/4 ligi jest przepakowane to czemu się czepiasz tylko FYM-a i piszesz o robieniu z głową tej zbieraniny z Gdańska? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...