Skocz do zawartości

Ksiądz krzysfiol przyjmuje 478 uchodźców z Maryni w swojej parafii


Meler

Przed czym uciekają z Maryni  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to była ewidentna ustawka by skompromitować nieprzygotowaną osobę, kłamiąc wcześniej na temat przedmiotu programu. Równie debilna zagrywka, co przepytywanie Liroya i Biedronia z jakichś formalnych dupereli. Prawdziwe samozaoranie to zaprezentował wczoraj Kondziu Bekovitz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=0H-lhmkPDAs

 

Jak to leciało? Stawianie sobie chochoła po to żeby z nim walczyć? ;)

Obejrzałem to do końca, przecież ten korwinowiec sobie ułożył scenariusz całego spotkania, więc równie dobrze mógł to samo powiedzieć na samym początku, a nie nagle po ośmiu minutach rozmowy sobie przypomnieć, że jest oburzony :hahaha:

Odnośnik do komentarza

 

dobrze mu tam idzie?

 

w ogole dziwna sytuacja, Depay ma na poczatku pozycje OPL/NŚ, a jak mu dałem do nauki jeszcze PL to NŚ mu zniknęło :o

http://imgur.com/Mq2TSjh

 

 

wtf? imgur juz nie daje mozliwosci bezposredniego linku? :/

 

no bardzo przyzwoicie. u mnie w pierwszych dwoch sezonach po 22 bramki ligowe, ale teraz na poczatku stycznia ma juz 16, bo wlasnie strzelil 4 z Chelsea i po jednym meczu wartosc mu skoczyla z 44,5 do 65 mln :D

Odnośnik do komentarza

 

dobrze mu tam idzie?

 

w ogole dziwna sytuacja, Depay ma na poczatku pozycje OPL/NŚ, a jak mu dałem do nauki jeszcze PL to NŚ mu zniknęło :o

 

od zawsze jest tak, nie znika pozycja która jest naturalną pozycją, znikają niestety pozyce, które są w wykazie pozycji zaznaczone jako kompetentny,l ub uzdolniony.

 

to czemu innym zawodnikom tez dalem do nauki nowa pozycje, a stara im nie znika? chyba rzeczywiscie chodzi o to co napisal FYM.

Odnośnik do komentarza

 

 

dobrze mu tam idzie?

 

w ogole dziwna sytuacja, Depay ma na poczatku pozycje OPL/NŚ, a jak mu dałem do nauki jeszcze PL to NŚ mu zniknęło :o

 

od zawsze jest tak, nie znika pozycja która jest naturalną pozycją, znikają niestety pozyce, które są w wykazie pozycji zaznaczone jako kompetentny,l ub uzdolniony.

 

to czemu innym zawodnikom tez dalem do nauki nowa pozycje, a stara im nie znika? chyba rzeczywiscie chodzi o to co napisal FYM.

 

może mają 2 pozycje jako naturalne (2x20 w edytorze). Wszechstronnośc oczywiście ma wpływ na to, ale tylko na to, jak szybko się danej pozycji oducza.

 

2-1 z Karpatami w ostatniej rundzie el. do LE. Jestem ciekaw, czy starczy to na rewanż.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...