Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież napisałem, że na południu, a nie że w Europie :D Póki co oczywiście, bo skoro Niemcy mają przyjąć 800k to pozostali raczej nie będą siedzieć z założonymi rękoma. Tym bardziej, że Erdogan naciska na to, żeby wypierdalali.

sprawdziłem i tak wyglada te 1,9mln czekających:

country-tur.jpg

czyli same obozy przy granicy, gdzie mają jako taką ochronę militarną ze strony Turcji - jak się uda uporać z ISIS zdecydowana większość z nich wróci do siebie

 

A to według Ciebie perspektywa jakiego czasu? Jak długo Turcja będzie jeszcze w stanie utrzymywać te obozy, skoro już teraz Erdogan ostro krytykuje Europę, że ta nie chce przyjmować do siebie wystarczającej liczby uchodźców?

 

Ostatnio poświęcono Kurdów, więc na szybkie zakończenie tej awantury raczej nie ma co liczyć.

Odnośnik do komentarza

I okazało się, że mogę jednak konto odsprzedać (oczywiście za trochę mniejsze już pieniądze), więc jeśli chcesz (i Scorpio nie będzie chciał, a był pierwszy) to mogę Ci odsprzedać.

O, to zara się odezwę na Fejsie.

 

 

Wśród zwolenników całkowitego otwarcia granic można wyróżnić trzy grupy. W pierwszej znajdują się ludzie z natury szlachetni, jednak ślepi na długofalowe skutki imigracji. Czeka ich rozczarowanie, ponieważ ci, których chcą tu sprowadzić, nie podzielają ich wartości.

 

W grupie drugiej są ludzie niechętni Kościołowi i religii, upatrujący przeciwwagi w niechrześcijańskiej imigracji. Czeka ich rozczarowanie, gdyż fundamentaliści islamscy nie planują uczynienia z Europy miejsca religijnie neutralnego. Fundamentalizm islamski nieuchronnie zrodzi fundamentalizm chrześcijański.

 

W trzeciej grupie są ci, co naiwnie wierzą w zmierzch państwa narodowego. Ich też czeka rozczarowanie, ponieważ konflikty kulturowe i religijne wzmacniają świadomość narodową i już uczyniły z Europy Zachodniej beczkę prochu. Zamiast znikać, poczucie tożsamości narodowej i etnicznej wszędzie się wzmacnia.

100% prawdy. Ta trzecia grupa to wypisz wymaluj Vami.

Odnośnik do komentarza

 

I okazało się, że mogę jednak konto odsprzedać (oczywiście za trochę mniejsze już pieniądze), więc jeśli chcesz (i Scorpio nie będzie chciał, a był pierwszy) to mogę Ci odsprzedać.

O, to zara się odezwę na Fejsie.

 

 

Wśród zwolenników całkowitego otwarcia granic można wyróżnić trzy grupy. W pierwszej znajdują się ludzie z natury szlachetni, jednak ślepi na długofalowe skutki imigracji. Czeka ich rozczarowanie, ponieważ ci, których chcą tu sprowadzić, nie podzielają ich wartości.

 

W grupie drugiej są ludzie niechętni Kościołowi i religii, upatrujący przeciwwagi w niechrześcijańskiej imigracji. Czeka ich rozczarowanie, gdyż fundamentaliści islamscy nie planują uczynienia z Europy miejsca religijnie neutralnego. Fundamentalizm islamski nieuchronnie zrodzi fundamentalizm chrześcijański.

 

W trzeciej grupie są ci, co naiwnie wierzą w zmierzch państwa narodowego. Ich też czeka rozczarowanie, ponieważ konflikty kulturowe i religijne wzmacniają świadomość narodową i już uczyniły z Europy Zachodniej beczkę prochu. Zamiast znikać, poczucie tożsamości narodowej i etnicznej wszędzie się wzmacnia.

100% prawdy. Ta trzecia grupa to wypisz wymaluj Vami.

 

NIEOMYLNY papież jest innego zdania

Odnośnik do komentarza

Ale panowie, te 50k nawet uchodźców to przecież jakaś kropla w polskim morzu. Naprawdę boicie się takiej liczby? Coś nie tak jest ze spadkobiercami Żółkiewskich i Sobieskich ;) Przecież dla mimo wszystko nietrzecioświatowego kraju (chyba, że #polskawruinie? ) nie jest to chyba problem nie do udźwignięcia? (aczkolwiek dla naszych struktur nawet garstka kazachskich Polaków i Czeczenów okazała się być problemem, więc w sumie nie wiem :/ ). Tym bardziej, że oni i tak będą migrować do Niemiec/Skandynawii. Mamy tradycje mniejszości, które wspaniale się u nas przyjęły, choć nigdy nie zasymilowały fo końca (i dobrze): Tatarzy, Ormianie i mimo antysemickich ekscesów również Żydzi (bo do chwili ucieczki do nas Żydów rosyjskich nie było u nas wielkiej tradycji pogromów, my raczej Żydów przed takimi pogromami chroniliśmy, vide powstanie Chmielnickiego i inne zrywy hajdamackie). Jeśli ktoś z nich nie zrozumie, że jest u nas gościem i obowiązuje go pewne cywilizacyjne minimum, deportujmy go. Tak moim zdaniem powinna zresztą reagować cała Europa. Ułatwiać im legalizację pobytu (ze względu na to, przed czym uciekają), nie urządzać im szopek w stylu tej węgierskiej pułapki kolejowej, twardo rozpędzać i deportować tych, którzy przenoszą swoje prawo pięści do europejskich gospodarzy. Ci, którzy to rozumieją mogą być fajnym ubogaceniem naszego kontynentu (tym bardziej, że europejskim dekadentom nie chce się już nawet rozmnażać, ktoś tu przecież będzie musiał w przyszłości mieszkać).

Odnośnik do komentarza

Wygrałem swój 1 mecz turniejowy w CSie i tu mi nagle wyskakuje że "gratulujemy, teraz czekaj 21h to zaktualizujemy Ci range, a przez ten czas chuja pograsz se turniejowe" ;(

PS. Nie wiem czemu, ale ciągle mi daje goldów, tam wiadomo, że ciężko mi jako świeżakowi, wolałbym z silverami coś popykać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...