Skocz do zawartości

Marynia wykupuje 477 pakiet kanałów by oglądać europejski futbol


Meler

Ile masz pakietów?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ale mimo wszystko dwóch QB na tym etapie draftu to lekki szok dla mnie :D.

 

Zważ na to, że przynajmniej na jeden mecz w sezonie musisz mieć solidnego, grającego zastępce dla twojego grającego QB, który będzie miał bye round :>

 

Branie tak szybko rezerwowego QB tylko dla jednej kolejki to IMO trochę niewykorzystanie potencjału picku :>. Chyba że ktoś koniecznie chce mieć dwóch równy i "rotować" ;).

Odnośnik do komentarza

Cholera, trzeci spadek na pięć lat FMa 2010, patalachy z Nielby Wągrowiec okazali się do niczego, a w przerwie zimowej nie wypalił mój chytry plan wypożyczen z ekstraklasowych zespołów bo nikt nie chciał przyjść, udało się tylko z Lecha ściągnąć wystawionych na listę transferową Szymona "latam z gołą dupą" Drewniaka i Michała Efira. A drugi na zapleczu ekstraklasy ŁKS (0-7 z nimi :D ) zdobył PP i zagra w Europie :)

Odnośnik do komentarza

Ludzie nie chcą zarabiać pieniędzy :lol:. Przejrzałem kilkanaście ofert na allegro z Until Dawn, szukam polskiej wersji językowej. Jeden gość nie odbiera, prosi o sms, piszę, nie odpisuje. Drugi mówi, że on to w sumie komputer już wyłączył i musiałby jeszcze raz wstać i wszystko wpisać, więc sorry, ale dzisiaj to już nie. Trzeci mnie jak na razie ojebał na 115 zł i się nie odzywa :kekeke:. Pozazdrościć takich biznesów.

Odnośnik do komentarza

Za każdym razem, jak widzę co odpierdala Mielcarek jako szef poznańskiego SL, dziękuję Bogu, że nie jestem członkiem. Wstyd na cały kraj po raz drugi. Najpierw tekst szkalujący gejów, teraz bezbeczny klip (który jest naprawdę dobrze zrobiony technicznie) z hasłem: osłów zamiast: posłów i hahah jakie to fajne i śmieszne. Kurwa. Ta banda przegrywów nigdy nie wyjdzie z piwnicy. Dół z wapnem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...