Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś ile zabulę mniej więcej za czyszczenie bebechów i wymianę pasty termoprzewodzącej w lapku? Bo to warunek konieczny jeśli chce pograć. :P

zależy od miasta 20-120zł i konstrukcji laptopa

 

 

 

z tej promo na steam czy allegro kupujesz ?

na steam, atrakcyjna cena i pewne źródło, tylko się zastanawiam z jaką marżą przewalutuje mi bank to 5,5 euro.

 

ostatecznie ile złotówek na to wydałeś ?

dzień dobry się z państwem

Odnośnik do komentarza

Bry. Powrócony z Białegostoku. Ukochana zauroczona była Kruszynianami, Supraślem i okolicami. Tak to jest, jak człowiek z zachodu przyjeżdża pierwszy raz do prawdziwej, zabużańskiej Polski.

 

Z soboty na niedzielę Johniss balował w Supraślu. Było się zgadać, to byście przy weselnej wódce spotkali ;)

 

P.S.

Chyba coś Ci się pomyliło z tą zabużanską :P

Odnośnik do komentarza

Co do csa to ja i krzysfiol gramy czasem, ale jak się okaże, że jesteście leszcze silvery to nie będzie żadnego sensu z wami grać, chyba, że uproszczony, bo my juz coś tam ogarniamy i jak wam zawyżymy matchmaking to będzie bez sensu :keke:. No chyba, że coś tam kolo golda 3 będziecie mieli albo lepiej to można fajnie popykać.

Odnośnik do komentarza

Co do csa to ja i krzysfiol gramy czasem, ale jak się okaże, że jesteście leszcze silvery to nie będzie żadnego sensu z wami grać, chyba, że uproszczony, bo my juz coś tam ogarniamy i jak wam zawyżymy matchmaking to będzie bez sensu :keke:. No chyba, że coś tam kolo golda 3 będziecie mieli albo lepiej to można fajnie popykać.

a po polsku ? losowanie graczy jest po skillu ? ile czasu gra Cię "klasyfikuje" ?

Odnośnik do komentarza

Po 10 meczach competitive (możesz je rozegrać jak wbijesz 3 lvl), podczas których rzuca Cię na różnych jakościowo przeciwników żeby zobaczyć jak sobie radzisz przydziela Ci rangę. Możesz rozegrać maksymalnie dwa mecze competitive (innych trybów dowolną) dziennie.

Odnośnik do komentarza

Co do csa to ja i krzysfiol gramy czasem, ale jak się okaże, że jesteście leszcze silvery to nie będzie żadnego sensu z wami grać, chyba, że uproszczony, bo my juz coś tam ogarniamy i jak wam zawyżymy matchmaking to będzie bez sensu :keke:. No chyba, że coś tam kolo golda 3 będziecie mieli albo lepiej to można fajnie popykać.

 

Wczoraj nieźle kerowaliśmy, ale niestety koledzy wyjątkowo słaby mecz mieli ;)

Odnośnik do komentarza

Też zjebałem ze dwa czy trzy clutche gdzie wyczyściłem powiedzmy dwóch albo trzech i ostatni mnie zdejmował :P.

Ogólnie to cs to jest wbrew pozorom cholernie trudna gra (znacznie trudniejsza wg. mnie niż CoD czy Battlefieldy, poziom trudny do przeskoczenia pojawia się znacznie wcześniejszej) na tym chociaż średnio-wysokim poziomie (jak ktoś jest leszczem luz, gejben przydzieli go do innych silverów, więc nie będzie się męczył). Trzeba znać tonę miejsc, w zasadzie konieczne jest korzystanie z granatów (czasem lepiej kupić zestaw nejdów zamiast lepszej broni) i wszystko co z tym związane, więc jak je rzucić, żeby był np. popflash, albo jak odpowiednio zasmokeować miejscówki, non stop trzeba czytać przeciwnika, umieć into kontrola recoila, pestkowanie, odpowiednie poruszanie się, gromadzenie informacji o pozycjach rywali, zarządzanie czasem no i wchuj refleksu trzeba i ogólnie zręczności... generalnie na tym poziomie kałacha nie trzeba wszystkiego naraz na szczęście, ale jeżeli chce się grać coś lepiej to w zasadzie potrzebny jest coraz to pełniejszy skillset.

Grałem ostatnio na rangach dwa-trzy poziomy wyżej ode mnie, to nawet sobie jakoś radziłem (w środku tabeli byłem i ze 4 mvp miałem), zremisowaliśmy 15-15, ale wyraźnie czułem, że odstaję jeżeli chodzi o używanie granatów i czasem brakowało mi cierpliwości, bo to co udawało mi się na moim poziomie dość łatwo (skracanie pozycji, wychodzenie na plecy, ogólne czytanie pozycji przeciwników), często przy lepiej ustawionej drużynie rywali kończyło mi rundę bardzo szybko :-k.

W ogóle to ciekaw jestem na jakim koksie grają te najlepsze drużyny świata, ESL ma wprowadzić kontrolę antydopingową (albo już teraz w Kolonii była...?) to powinno nieco wpłynąć na grę :keke:.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

E tam najgłupsza ;)

Najgłupsza, bo chyba nikt z wymienionych nie jest takim rozwiązaniem zainteresowany :) A całość plotki jest oparta o stwierdzenie LvG, że Neymar jest lepszy od Ashley'a Younga :D

 

 

Idiotyzm, na Ashleya nie ma chuja we wsi ;)


To powinno mnie obudzić :-k

 

http://www.fronda.pl/a/10-bledow-jakie-popelniaja-chrzescijanscy-single-szukajac-pary,55795.html

Odnośnik do komentarza

A ja wczoraj byłem dzieckiem szczęścia ;) Pomimo przeciwności losu związanych ze zwijaniem asfaltu pod wsią teściów oraz zwijaniem torów na trasie alternatywnej, udało mi się dotrzeć na kolejkę i pojechałem na piwko do ekipy warszawskiej. Zbieram się po kulturalnej degustacji 5 pilsnerów na tramwaj -> pociąg -> prośba o przyjechanie po mnie po zwiniętym asfalcie (ca. 1,5h drogi) nagle natrafiłem na jedyną osobę, którą znam tam na wsi i oczywiście właśnie samochodem wracała do domu :D Więc w komfortowych warunkach jak panicz zostałem podwieziony pod samą bramę, aż w domu otworzyłem sobie piwko nr. 6 mianowicie a propo de facto w celu zakończenia degustacji.

 

Tylko w połowie się ogarnąłem, że 6 piw wieczorem kiedy rano mam prowadzić nie jest zbyt odpowiedzialne i wylałem drugą połowę :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...