Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Kuchar, ty mazdą jeżdzisz? Bo właśnie przegladam statystyki kradzieży i przeraża mnie współczynnik kupione/kradzione samochody da Wa-wy. Pierwsze trzy samochody to Mazdy, a zwłaszcza lubią kraść szóstki

 

To chyba ma związek z aferą, że złodzieje złamali kod i mogą łatwo odpalić samochód.

 

edit. https://www.youtube.com/watch?v=UjV_e4SPdIs

Odnośnik do komentarza

Kuchar, ty mazdą jeżdzisz? Bo właśnie przegladam statystyki kradzieży i przeraża mnie współczynnik kupione/kradzione samochody da Wa-wy. Pierwsze trzy samochody to Mazdy, a zwłaszcza lubią kraść szóstki

 

Ja jeżdżę mazdą, ale starszą.

 

A szóstki kradną, bo pewnie ludzie liczą na odszkodowanie z AC, bo zawodność ich dieseli to jest nawet znane na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza

O, to dobrze wiedzieć jakbym chciał kupować Szóstkę :D

 

Robi ktoś może zakupy w Intermarche? Mają tam tako maszynę do robienia soków - ktoś wie jak to się nazywa? Nie jest to ani sokowirówka, ani sokownik.

 

Ciągnie się wajchę do dołu i mieli pomarańcze.

Odnośnik do komentarza

No niby się zgadza, ale takiej jak tam nie mogę nigdzie znaleźć.

 

Mam dalekosiężne plany związane z warzywniakiem i myślę, że takie soki z pomarańczy czy pomidorów to byłaby dobra opcja.

jak na handel to przyinwestuj w coś porządnego a nie byle gówno :D

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się nad jakąś karierą na Wyspach (nie michu, nie Wrexham :P). Irlandia, Walia, Szkocja, coś z niższych lig angielskich, jakiś klub z historią i ciekawym logo/herbem?

 

Alternatywą jest w końcu kariera w Skandynawii, prawdopodobnie Midtjylland.

Odnośnik do komentarza

 

No niby się zgadza, ale takiej jak tam nie mogę nigdzie znaleźć.

 

Mam dalekosiężne plany związane z warzywniakiem i myślę, że takie soki z pomarańczy czy pomidorów to byłaby dobra opcja.

jak na handel to przyinwestuj w coś porządnego a nie byle gówno :D

 

No właśnie dlatego szukam czegoś takiego jak tam stoi, a nie jakiejś cwelowskiej wyciskarki :D

Zastanawiam się nad jakąś karierą na Wyspach (nie michu, nie Wrexham :P). Irlandia, Walia, Szkocja, coś z niższych lig angielskich, jakiś klub z historią i ciekawym logo/herbem?

 

Alternatywą jest w końcu kariera w Skandynawii, prawdopodobnie Midtjylland.

Szkocja - Berwick Rangers (angielski klub w Szkocji), Dundee FC, Partick Thistle.

Anglia - Bristol Rovers, Tranmere, Stockport County (6 liga, a parę lat temu grali w Championship z Fojutem w składzie), Chester City (połowa stadionu w Anglii, a druga w Walii), Wimbledon, Portsmouth, Plymouth, Notts County, Sheffield United, Bradford. No i Newport, jak nie chcesz Wrexham.

Irlandia - Derry City

 

Z Walii to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...