Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Gourcuff nawet w tym sezonie nieźle grał, ale był ostatnim ze złotych czasów Aulasa, po nim jest już drastycznie inny OL, aczkolwiek teraz Mati Valbuena do nich wrócił, fajna, młoda ekipa się znowu robi.

 

Valbuena to grał w Marsylii :P

 

 

A chuj, skrót myślowy :D chciałem nawiązać do tego, że Valbuena nie wpasowuje się w politykę kadrową Lyonu obecnie bo starszy no i hajs pewnie większy (jak Gourcuff) ;)

 

Eee tam West Ham.

 

Chociaż jakby mieszkał w Londynie to pewnie byłbym ich kibolem. Prawilny klub.

Kurwa, Crystal Palace <3

 

 

I jaki miodny składzik teraz mają!

 

Mile Jedinak :wub:

Odnośnik do komentarza

Bolasie w Fifie <3

 

 

Właśnie czekam na update do FMa 15 ze zwiększeniem CA/PA, bo Bolasie to jest mocno niedorobiony. Ale skład w tym sezonie zbudowali mocno kuszący.

Nie czaje tych animacji w FM 15, zazwyczaj się poruszają jak upośledzeni, a przed chwilę Depay przeskoczył nad wchodzącym wślizgiem Howsonem i wyglądało to ładnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

kurde, schizzm mi nie podał keeperów i spierdolił z forum :-k

Masz na privie. Oznaczałem ich jakiś czas temu w Fantasy, nie masz podglądu? ;)

 

Właśnie nie mam :-k Może jakoś przez narzędzia LM bym podejrzał, ale pisałem wyraźnie, żeby podawać na PM lub na forum. :P

 

Sorry za zamieszanie, nie wiedziałem, że tyle czasu zleciało i już jutro draft zaczynamy ;)

No nie, nie doprecyzowałem.

Cymryzacja włączyła mi się koło drugiego czy trzeciego sezonu w L1, czyli około piątego sezonu gry. Wtedy kupowałem już tylko samych Walijczyków (lub z walijskim "obywatelstwem") ale w składzie miałem też osoby sprzed Cymryzacji. Koniec końców awansowaliśmy do Statku Premiera mając 100% walijski skład.

A awansując do PS, nie miałeś jakiegoś Ausrtralijczyka lub Nowozelandczyka? :)

Odnośnik do komentarza

Sprawdzę dzisiaj :) (będziesz?). Wczoraj byłem w grodzie szymka i wróciłem jakiś tak umęczony, że nie chciało mi się już konsoli odpalać. btw. droga Biała Podlaska - Warszawa - nie polecam.

Wiadomo, kto normalny chciałby wyjeżdżać z Białej, i to jeszcze do Warszawy.

Odnośnik do komentarza

 

 

no czeee z działków

Działki, działki, do Kawowego jutro wpadaj :). Ciekawe, jak ten przybytek się miewa.

 

Legię tam pokazujo? możemy się ustawić, jestem chętny

 

Kawowy i telewizor - to byłoby szaleństwo :). Ogólnie jutro po południu mam plan na terenową niedzielę, więc jak masz jakąś miejscówkę na mecz, to się dostosuję. Kawowy wcześniej sobie ogarnę.

Odnośnik do komentarza
A awansując do PS, nie miałeś jakiegoś Ausrtralijczyka lub Nowozelandczyka? :)

 

Miałem, Connor Newton bodajże, ale Walijczyk z wyboru :)

 

Sprawdzę dzisiaj :) (będziesz?). Wczoraj byłem w grodzie szymka i wróciłem jakiś tak umęczony, że nie chciało mi się już konsoli odpalać. btw. droga Biała Podlaska - Warszawa - nie polecam.

Wiadomo, kto normalny chciałby wyjeżdżać z Białej, i to jeszcze do Warszawy.

 

Szymek_ ku pamięci wczorajszej rozgrywki ;D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...