Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale powiedzcie mi, co było złego w tym, że 1) włączasz TV, 2) włączasz dekoder, 3) wbijasz kanał, 4) oglądasz, że trzeba to zastępować jakimiś strimami, aplikacjami i innymi gunwami.

To ze mnie nie stac na Cyfrowy Polsat (Siatkowka, Formula 1 itp) i NC+ (wlasciwie tylko EPL i Liga Mistrzow) :(

 

 

W ogole jak wyglada sprawa na malince? Da sie tam cos poogladac za friko ze sportu? Bo sie zastanawiam nad kupnem :-k

Trzeba się nagimnastykować trochę i jakość jak z webowych streamów, ale ją nie mam bardzo presji żeby to ogarnąć, bo ją na żywo rzadko cokolwiek oglądam. Więc do tego raczej nie polecam.

 

To lipa troche :/ Ale streamy mozna normalnie ogladac czy tez trzeba sie babrac?

Odnośnik do komentarza

Łojezu wracam z biedronki a tu same telewizorowe dziadki, normalnie jakbym rozmowy wujków i cioć czytał. Netflix nie bez powodu z buta wjechał w USA i wchuj ludzi ma przez niego w dupie kablówki. Internet ma jedną zaletę, której "jeden guzik i mam mecz" nie przebije, elastyczność. Nie musisz mieć 5 dekoderów, specjalnie ciągnąć kolejnego kabla (żeby to jednego jak chce się mieć wszystkie rzeczy) pod listwami w domu i płacić 3 różnym providerom.

Zresztą nie widzę powodu, by nie można było sobie zaprogramować strony pod specjalny element interfejsu, nazwijmy go "zakładką"! I macie swój odpowiednik jednego przycisku na pilocie. Kablówki muszą odejść do lamusa, nie ma innej opcji.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ale powiedzcie mi, co było złego w tym, że 1) włączasz TV, 2) włączasz dekoder, 3) wbijasz kanał, 4) oglądasz, że trzeba to zastępować jakimiś strimami, aplikacjami i innymi gunwami.

To ze mnie nie stac na Cyfrowy Polsat (Siatkowka, Formula 1 itp) i NC+ (wlasciwie tylko EPL i Liga Mistrzow) :(

 

 

W ogole jak wyglada sprawa na malince? Da sie tam cos poogladac za friko ze sportu? Bo sie zastanawiam nad kupnem :-k

Trzeba się nagimnastykować trochę i jakość jak z webowych streamów, ale ją nie mam bardzo presji żeby to ogarnąć, bo ją na żywo rzadko cokolwiek oglądam. Więc do tego raczej nie polecam.

To lipa troche :/ Ale streamy mozna normalnie ogladac czy tez trzeba sie babrac?

No nie jest tak jak na kompie - że masz stronę z linkami do streamów i z niej masz wszystko. Tu raczej musisz znaleźć odpowiednią apkę do streamów, którą ktoś wcześniej musi zrobić i te linki tam powstawiać, albo szukasz konkretnego streama, dajmy na to BT Sports, i patrzysz czy działa.

 

W moim mniemaniu lepiej wychodzi podłączyć lapka po HDMI :P

Odnośnik do komentarza

Te rozmowy w FM15 ida czasami w fajnym kierunku. Od 3 sezonow prowadze coraz wieksza wojne z Mihajlovicem. Przed meczem powiedzial w prasie ze chce mnie upokorzyc, ja odpowiedzialem ze jak chce miec walke to ja dostanie. Jego Napoli przegralo z nami 2:3 a ja po meczu powiedzialem ze Mihajlovic nie podal mi nawet reki na co on odpowiedzial ze wcale tak nie bylo i ze mi odbilo :D

Odnośnik do komentarza

 

Co za pedały stoją za tym całym Eleven? Wszystko było poukładane idealnie na NC+, to wjebali się jacyś barbarzyńcy i wszystko pomieszali. Stop islamizacji Europy.

 

Nie wiem jakim cudem tacy amatorzy (parę dni do rozpoczęcie jednego ze sztandarowych produktów, a nawet nie wiadomo gdzie to pokażą LOL) za jednym zamachem wzięli w posiadanie 2/3 rynku. Przecież to jakaś patologia.

 

Nie wspominając już o komentatorach, których zestaw przyprawia co najwyżej o gromkiego pierda z dupska z zażenowania.

NIEWIDZIALNA RĘKA RYNKU

Mniej bardziej zaskakuje ta bierność nc+, skąd tam nagle taka bieda? Większość osób interesujących się piłką ich wykupowało, a nagle tracą większość praw. Za rok jeszcze Premiership chyba się kończy.

większość abonentów NC+ ma dla Polskiej Ekstraklasy i Premiership - reszta tylko jako dodatek

 

odważna teza. ja imo mam dla zużlowego SGP i ogólnie dla HBO i C+, bo niezłe filmy się zdarzają. a że z NC+ da się negocjować, to jakoś wiele nie płacę.

A co do streamów, mieszkam na wsi, gdzie nie ma możliwośc lepszych niż radiówka około 3 mb/s, w dupe se wsadźcie takie cos.

Odnośnik do komentarza

Panowie z FIFI, kogo byście dokupili, gram drugi sezon Southampton, w pierwszym zająłem chyba 4 miejsce, bo do LM wszedłem po eliminacjach, ale w grupie zająłem 3 czy 4 miejsce, no nie poszło mi ;)

 

Boruc - Bernat, Smalling, Stones, Clyne - Tadić, Ward-Prowse, Ramirez, Oxlade-Chamberlain, Batshuayi, Kane. Na ławce mam Forstera na GK, w obronie Flanagana, Gardosa, w pomocy Delpha, Livermore, Zelalema, a w ataku Ingsa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...