Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

LOL z tym haxem. Nie wiem, moze to wynik mojego zycia w duzym miescie, gdzie internet wolniejszy niz 60mbps jest nie do dostania ;)

 

https://www.google.pl/search?q=bytom&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=sNrVVZKaJqbIyAPcg7aACg#safe=off&q=bytom+internet

 

Pierwsze trzy szoty z Google:

 

1) net od 50mb/s

2) od 3 mb/s

3) 20 i 30 mb/s

 

:D

 

O panie informatyk z dyplomem, pan mylisz mbps z Mb/s !?!?! ;P

 

 

Caps się nie wcisnął :P;)

Odnośnik do komentarza

Ale chwila, Smart TV można lajtowo pod to podpiąć, a chyba da się kupić takowy telewizor nie za jakieś wielkie miliony? Bo z tego co jako laik kminię to poprzez Smart TV możnaby takie streamy z Ipli czy innych platform puszczać. To wtedy co za problem :-k ?

Ino kurde po co? Z łatwego rozwiązania "przycisk na pilocie", przechodzi się na "chyba da się podpiąć, przepiąc i zorganizować". W niczym to nie ułatwia ani nie przyspiesza dotarcia do contentu jakim jest transmisja meczu na żywo.

Odnośnik do komentarza

 

Ale chwila, Smart TV można lajtowo pod to podpiąć, a chyba da się kupić takowy telewizor nie za jakieś wielkie miliony? Bo z tego co jako laik kminię to poprzez Smart TV możnaby takie streamy z Ipli czy innych platform puszczać. To wtedy co za problem :-k ?

Ino kurde po co? Z łatwego rozwiązania "przycisk na pilocie", przechodzi się na "chyba da się podpiąć, przepiąc i zorganizować". W niczym to nie ułatwia ani nie przyspiesza dotarcia do contentu jakim jest transmisja meczu na żywo.

 

 

Szerzej się nie wypowiem jak to działa,ale włączenie YT na Smart TV wymagało 10 sekund i kilku przycisków. Skoro byłaby platforma meczowa takiego Eleven czy Bein czy kurwa inny Eunuch TV zainstalowana to przecież będzie równie szybko.

 

Przecież nie będzie się dążyć do tego by to utrudnić,a ułatwić ;>

 

Odnośnik do komentarza

Ale powiedzcie mi, co było złego w tym, że 1) włączasz TV, 2) włączasz dekoder, 3) wbijasz kanał, 4) oglądasz, że trzeba to zastępować jakimiś strimami, aplikacjami i innymi gunwami.

 

To ze mnie nie stac na Cyfrowy Polsat (Siatkowka, Formula 1 itp) i NC+ (wlasciwie tylko EPL i Liga Mistrzow) :(

 

 

W ogole jak wyglada sprawa na malince? Da sie tam cos poogladac za friko ze sportu? Bo sie zastanawiam nad kupnem :-k

Odnośnik do komentarza
Przecież nie będzie się dążyć do tego by to utrudnić,a ułatwić ;>

 

Ułatwienia są imo tylko po stronie nadawcy, odbiorca w tej kwestii raczej nic nie zyskuje :)


To ze mnie nie stac na Cyfrowy Polsat (Siatkowka, Formula 1 itp) i NC+ (wlasciwie tylko EPL i Liga Mistrzow) :(

 

No ale co to ma wspólnego z legalnym odbiorem w sieci? Przecież ceny za pakiety transmisji rosną, imo prędzej się skończy to tak jak jest w Stanach - LeaguePassami za ~150$ za sezon od ligi* niż strimem za 10 zeta wszystkich lig. Owszem ma to swój plus, bo możesz oglądać np. na urządzeniach mobilnych, co jest świetne, ale na pewno nie jest to rozwiązanie tańsze niż obecne, stricte telewizyjne.

 

* - przynajmniej tyle kosztuje MLB oidp

Odnośnik do komentarza

 

Ale powiedzcie mi, co było złego w tym, że 1) włączasz TV, 2) włączasz dekoder, 3) wbijasz kanał, 4) oglądasz, że trzeba to zastępować jakimiś strimami, aplikacjami i innymi gunwami.

To ze mnie nie stac na Cyfrowy Polsat (Siatkowka, Formula 1 itp) i NC+ (wlasciwie tylko EPL i Liga Mistrzow) :(

 

 

W ogole jak wyglada sprawa na malince? Da sie tam cos poogladac za friko ze sportu? Bo sie zastanawiam nad kupnem :-k

Trzeba się nagimnastykować trochę i jakość jak z webowych streamów, ale ją nie mam bardzo presji żeby to ogarnąć, bo ją na żywo rzadko cokolwiek oglądam. Więc do tego raczej nie polecam.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

włączenie YT na Smart TV wymagało 10 sekund i kilku przycisków.

 

Lol. Co jeszcze może SmartTV? Nigdy się tym nie bawiłem,bo mi się nie chce,ale to mnie zaciekawiło. xD

 

 

Na szybko przypominam sobie Skype, platformy jak Ipla, player.pl i ogólnie jakieś VOD, ale dokładnie to nie wiem, sam nie posiadam, ojciec sobie kupił bo nie wiedział jaki wybrać :D

Odnośnik do komentarza

@me_who:Nic w tym zlego :) Ale jest XXI wiek, TV przegra niedlugo z netem i VoD, bo w cywilizowanych krajach to jest logiczniejsze od wpierdalania 500gb dysku do byle pudelka zeby mozna bylo obejrzec co sie chce kiedy sie chce :)

 

@Misiek: no ale ja nie mowie o pirackich streamach, gdzie kolo ze swojej chaty na asymetrycznym laczu nadaje to co ma na telewizorze, tylko takich rzeczach konkretnych i profesjonalnych jak. np. NBA LeaguePass czy player.pl wlasnie.

Powiem Ci, że właśnie taki player.pl bardzo często przy głupich serialach/programach rozrywkowych laguje, a co dopiero przy takim meczu live. Musiałby się jeszcze ktoś wypowiedzić, kto na przykład jakąś galę boksu oglądał jak stream był przez iplę.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...