Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

kurwa, a ja to miałem nc+ tylko dla oglądania Widzewa w Ekstraklasie. Trzeci sezon ich tam nie ma, a ja dalej mam umowę. Tyle przegr... płacić...

Zmień na Cyfrę Plus, mają teraz Pierwszą Ligę... ups ;).

 

nc+ zamienić na Cyfrę Plus powiadasz... no faktycznie... ups ;) Jeszcze TVN 7 zamienię na RTL 7

Odnośnik do komentarza

LOL z tym haxem. Nie wiem, moze to wynik mojego zycia w duzym miescie, gdzie internet wolniejszy niz 60mbps jest nie do dostania ;)

 

https://www.google.pl/search?q=bytom&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=sNrVVZKaJqbIyAPcg7aACg#safe=off&q=bytom+internet

 

Pierwsze trzy szoty z Google:

 

1) net od 50mb/s

2) od 3 mb/s

3) 20 i 30 mb/s

 

:D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

No i co, że tak działa? To nie znaczy, że nie mogę tego hejtować. BeIN Sports to taki Manchester City - wyjęta z dupy potęga finansowa. Niech spierdalają na bambus.

Bo zawsze mówisz o kapitalizmie, wolnym rynku itd, a jak coś Ci się nie podoba to hejtujesz bogatszych. To wina biedoty/skąpstwa nc+, a nie bogactwa BeIN Sports/Evelen. Jak tak dalej pójdzie to może w ciągu paru lat wreszcie jakaś stacja zbierze wszystko (nc+ brakowało Bundesligi) i nie trzeba będzie kombinować ze streamami. Dystrybucja przez neta przynajmniej dla mnie jest spoko, bo przez większość roku nie mam TV, a przecież zawsze do TV można się podłączyć z PC/apką. Dawać Netflixa oraz to Eleven z jakimiś ludzkimi cenami i będę zadowolony.

 

Jeśli za tym będzie szła rozsądna infrastruktura i updaty firmwaru do smartTV to jestem za. Ja jednak się lubię z piwkiem rozwalić na kanapie przed dużym tv i obejrzeć transmisję w HD, a nie w jakimś kurwa okienku z chujową jakością i w dodatku jak jest lepszy mecz to przy ogromie lagów...

 

Nie wiem gdzie ogladacie te streamy, ale jest juz 2015 rok. Nie jest wielkim problemem zbudowac infrastrukture nadajaca mecze NBA w FullHD przez League Pass do setek tysiecy uzytkownikow jednoczesnie. Podobnie nie jest wielkim wyczynem postawic sobie MediaCenter na malince (jak juz nie ma innej opcji typu SmartTV, Xbox, PS, chujwieco) i ogladac to na 42 calach.

 

No ale to jeszcze nadawca musi mieć właśnie infrastrukturę o której mówisz. Co z tego, że mam pierdyliardowy net jak nadawca to puszcza przez modem isdn.

Odnośnik do komentarza

Nie mam jakiegoś zajebistego neta, ale niedawno miałem wykupionego streama na dobę (za kilka zeta, zależało mi na 2-3 meczach) na jakimś streamowym odpowiedniku kinomana. Stronki nie ma, ale lajtowo się oglądało Gran Derbi na Full HD na ponad 40 calach ;> ale ja się tam nie znam

 

Ja często miałem wykupowany pakiet na futbolhd.pl i normalne mecze na lajcie w HD, ale Gran Derbi czy jakieś topowe mecze to i tak przycinało czasem.

Odnośnik do komentarza

 

No i co, że tak działa? To nie znaczy, że nie mogę tego hejtować. BeIN Sports to taki Manchester City - wyjęta z dupy potęga finansowa. Niech spierdalają na bambus.

Bo zawsze mówisz o kapitalizmie, wolnym rynku itd, a jak coś Ci się nie podoba to hejtujesz bogatszych.

Jakos niedawno byla o tym dyskusja i Vami stwierdzil, ze jestem lewakiem :D Takze z wiekiem (i patrzac przez pryzmat sportu) coraz mniej widze w tym "plusow dodatnich".

Odnośnik do komentarza

@me_who:Nic w tym zlego :) Ale jest XXI wiek, TV przegra niedlugo z netem i VoD, bo w cywilizowanych krajach to jest logiczniejsze od wpierdalania 500gb dysku do byle pudelka zeby mozna bylo obejrzec co sie chce kiedy sie chce :)

 

@Misiek: no ale ja nie mowie o pirackich streamach, gdzie kolo ze swojej chaty na asymetrycznym laczu nadaje to co ma na telewizorze, tylko takich rzeczach konkretnych i profesjonalnych jak. np. NBA LeaguePass czy player.pl wlasnie.

Odnośnik do komentarza

 

LOL z tym haxem. Nie wiem, moze to wynik mojego zycia w duzym miescie, gdzie internet wolniejszy niz 60mbps jest nie do dostania ;)

 

https://www.google.pl/search?q=bytom&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=sNrVVZKaJqbIyAPcg7aACg#safe=off&q=bytom+internet

 

Pierwsze trzy szoty z Google:

 

1) net od 50mb/s

2) od 3 mb/s

3) 20 i 30 mb/s

 

:D

 

O panie informatyk z dyplomem, pan mylisz mbps z Mb/s !?!?! ;P

Odnośnik do komentarza

 

 

kurwa, a ja to miałem nc+ tylko dla oglądania Widzewa w Ekstraklasie. Trzeci sezon ich tam nie ma, a ja dalej mam umowę. Tyle przegr... płacić...

Zmień na Cyfrę Plus, mają teraz Pierwszą Ligę... ups ;).

 

nc+ zamienić na Cyfrę Plus powiadasz... no faktycznie... ups ;) Jeszcze TVN 7 zamienię na RTL 7

 

Tfu, Cyfrowy Polsat miał być ofkorz :D.

Odnośnik do komentarza

 

Ale powiedzcie mi, co było złego w tym, że 1) włączasz TV, 2) włączasz dekoder, 3) wbijasz kanał, 4) oglądasz, że trzeba to zastępować jakimiś strimami, aplikacjami i innymi gunwami.

kiedyś człowiek siadał przed radiem :profesor:

 

Beznadziejny "argument". Mówimy o takiej samej fonii i wizji, tylko że bramka nr 1 oznacza dwa wciśnięcia pilota, a bramka nr 2 jakieś cuda niewidy z Media Centrami albo kablami HDMI pociągniętymi z laptopa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...