Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Transfery do Premiership z automatu powinno się podawać tylko w funtach, bo potem trzeba sprawdzać taką kwotę. 56 milionów, siedem więcej niż Sterling. To nadal dużo oczywiście, ale przez chwilę myślałem, że pojebało ich jeszcze mocniej ;).

co to za glupia teoria? :D

 

56 mln funtow to spoko, ale juz 80 mln euro to za duzo chociaz to ta sama kwota?

Odnośnik do komentarza

 

Transfery do Premiership z automatu powinno się podawać tylko w funtach, bo potem trzeba sprawdzać taką kwotę. 56 milionów, siedem więcej niż Sterling. To nadal dużo oczywiście, ale przez chwilę myślałem, że pojebało ich jeszcze mocniej ;).

co to za glupia teoria? :D

 

56 mln funtow to spoko, ale juz 80 mln euro to za duzo chociaz to ta sama kwota?

 

Feno pisał, że 80 milionów i przez chwilę myślałem, że jebli jakiś rekord ;). Odruchowo myślałem o funtach ;).

Odnośnik do komentarza

Co do dziar "patriotycznych", to choć epatowanie tą symboliką mocno mnie denerwuje to widziałem jedna fajną. Koleś miał na przedramieniu wydziarany mur z namalowanym niby farbą znakiem Polski Walczącej.

 

Czemu denerwuje? Im więcej osób z dumą obnosi się z polskimi barwami i patriotyzmem tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza

Tylko jak łysy dres, który chętnie by ci pierdolnął za krzywe spojrzenie nosi coś takiego to profanacja :P

 

Ja taki "patriota" nie będzie mi darł najebany w nocy pizdy pod oknem to zrobi więcej dla kraju niż założeniem koszulki. Uczyni wtedy po prostu Polskę lepszym miejscem do życia ;)

Odnośnik do komentarza

 

Co do dziar "patriotycznych", to choć epatowanie tą symboliką mocno mnie denerwuje to widziałem jedna fajną. Koleś miał na przedramieniu wydziarany mur z namalowanym niby farbą znakiem Polski Walczącej.

 

Czemu denerwuje? Im więcej osób z dumą obnosi się z polskimi barwami i patriotyzmem tym lepiej :)

 

 

Nie żeby coś, ale często to ich jedyny objaw patriotyzmu ;) a raczej "patriotyzmu"

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Tomek tak z ciekawości dlaczego zawsze grasz na fejkowych managerach? Ja z tego wyrosłem w gimbazie jakoś i teraz wydaje mi się to lekko dziwne :-k.

 

Ja też tak ciągle gram. Carter Waldorf z Walii, Marcel Brandjes z Holandii, Lucas Mazachs z Hiszpanii i oczywiście Tony D'Amato z Włoch. Wybieram sobie w zależności od tego w jakim kraju startuję :)

 

 

ja patrze zawsze na HoF przed rozpoczęciem rozgrywki i jak widzę że w jakimś kraju łatwo wbić na szczyt, to biorę menago tej nacji. Potem jakoś dorabiam personalia, Teraz np. gram Kogą Afitye z Burkina Faso.

@jmk - nie ma ludzi bezgrzesznych. Co nie znaczy że trzeba grzeszyć nonstop z premedytacją, a potem pójśc do kościoła i się wyspowiadać. Takie postrzeganie grzeszenia jest dla mnie smieszne i stanowi o nieszczerej wierze.

Odnośnik do komentarza

Co za pedały stoją za tym całym Eleven? Wszystko było poukładane idealnie na NC+, to wjebali się jacyś barbarzyńcy i wszystko pomieszali. Stop islamizacji Europy.

 

Nie wiem jakim cudem tacy amatorzy (parę dni do rozpoczęcie jednego ze sztandarowych produktów, a nawet nie wiadomo gdzie to pokażą LOL) za jednym zamachem wzięli w posiadanie 2/3 rynku. Przecież to jakaś patologia.

 

Nie wspominając już o komentatorach, których zestaw przyprawia co najwyżej o gromkiego pierda z dupska z zażenowania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...