Skocz do zawartości

Marynia wkracza w Wieki Średnie


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądziłem, że to może być prawda, ale trzy piwka po dłuższej abstynencji mogą dosyć poważnie wpłynąć na moje zdolności motoryczne. i ogólnego ogarniania :)

 

Chyba, że to po prostu taki dzień, aejaejaoooooo.

lol, mam dokladnie tom samo sytuacje

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak trochę z przekory vami i ja pisaliśmy, ze kazachski klub będzie prędzej w Lm niz polski. No i chyba mieliśmy rację.

Swoją drogą szkoda, ze nie pokazują jutro Albańczyków w Tv

 

Ja się mogę mylić, ale w tamtej dyskusji chodziło zdaje się o klub azerski.

Odnośnik do komentarza

A nie uzbecki (faza fascynacji Vamiego Pachtakorem i Żeparowem)? :-k

 

Choć z drugiej strony nie wiem, komu będzie ciężej się dostać do europejskiej Ligi Mistrzów, polskiemu zespołowi, czy azjatyckiemu? ;) :kekeke:


Dopiero dziś zauważyłem, że mam w pracy za darmo Przegląd. Co za siedlisko lewaków :twisted::kekeke:

Odnośnik do komentarza

Pół godziny po to ja już poszedłem oglądać rzeczy i spać, nawet zapomniałem o haksie. Zresztą jesteśmy chyba jedynymi, którzy mówią cokolwiek o rozegraniu jakiegokolwiek meczu, więc wydaje mi się, że turniej po prostu umarł przez brak zainteresowania graczy i już, życie, to tylko forum i tylko hax.

Odnośnik do komentarza

Zakopane zaklepane na koniec września :) teraz czas ogarnąć atrakcje, co by zaplanować cały pobyt

Służę pomocą - najebka na Krupówkach, melanż na zeskoku Wielkiej Krokwi, party w kolejce na Kasprowy i na koniec kulturalnie grill nad Morskim Okiem ;]

Odnośnik do komentarza

 

Zakopane zaklepane na koniec września :) teraz czas ogarnąć atrakcje, co by zaplanować cały pobyt

Służę pomocą - najebka na Krupówkach, melanż na zeskoku Wielkiej Krokwi, party w kolejce na Kasprowy i na koniec kulturalnie grill nad Morskim Okiem ;]

 

 

z tym grylem to już przesadziłeś...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...