Skocz do zawartości

Marynia wycofuje się rakiem z 475 banów


Meler

Kto z członków MT jest poważny?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdolę samodzielne składanie i dowożenie mebli z IKEI. 6h totalnego upierdolenia ze śrubkami, wkrętami, kołkami i podkładkami. Następnym razem wolę dopłacić 200 zł, niech przyjadą, wniosą, rozpakują i złożą.

 

E tam, marudzisz - ja lubie. Srubokret do jednej lapki, szklaneczka whiskey do drugiej i jedziesz :)

Odnośnik do komentarza

Kuchar, a z wiertarką już się zaprzyjaźniłeś? ;) Bo przy każdym mieszkaniu to największy przyjaciel każdego mężczyzny, a przeze mnie najbardziej znienawidzony - nie znoszę wiercić dziur w ścianach ;[

 

Mów do mnie jeszcze. Jeśli kiedyś będę budował dom (a na to się nie zanosi) to będzie z drewna, ewentualnie tzw kanadyjka. Tam wieszanie czegoś na ścianach albo nie wchodzi w grę i wszystko stoi na podłodze, albo jest przyjemnością bo w planach przewidziano że tu coś będzie wisiało i jest wzmocnione deskami :]

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, a z wiertarką już się zaprzyjaźniłeś? ;) Bo przy każdym mieszkaniu to największy przyjaciel każdego mężczyzny, a przeze mnie najbardziej znienawidzony - nie znoszę wiercić dziur w ścianach ;[

Mów do mnie jeszcze. Jeśli kiedyś będę budował dom (a na to się nie zanosi) to będzie z drewna, ewentualnie tzw kanadyjka. Tam wieszanie czegoś na ścianach albo nie wchodzi w grę i wszystko stoi na podłodze, albo jest przyjemnością bo w planach przewidziano że tu coś będzie wisiało i jest wzmocnione deskami :]

 

zawsze można na KG zawiesić i doczepić przezroczystą żyłkę do sufitu :keke:

 

#adamslodowy

Odnośnik do komentarza

 

Dokładnie toz to sama frajda :)

 

Hejtuje chorych ludzi chodzacych do pracy...

Nie jest to trochę tak zwana hipokrycja?

Trochę tak, tylko wiesz... Ja jestem chory w sensie przeziębiony,gardło czy coś więcej tak co 2-3 tygodnie, w sumie dlatego mam calkowita niezdolność do pracy, ale zarazem z tego tytułu renty 600zl to jak mam niepracowac?

 

A pracownicy zdrowi, na umowie na czas nieokreślony, chorują kilka razy w roku zapewne...i jak przyjdą to mi od razu gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...