Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W ogóle Adrian to chce Ci się grać dwa save'y jednocześnie? :D

 

Pisanie po imieniu na forum gdzie używa się nicków jest tak samo pretensjonalne jak pisanie po nicku na facebooku, gdzie używa się imion. IMHO.

 

U mnie to zależy od osoby. Do Zimnego np. wolę pisać Rafał, ale nie wyobrażam sobie pisania do me_who po imieniu :-k. Za to Qcz to Qcz, nawet na fejsie ;).

Odnośnik do komentarza

Dear Football Fan,

Thank you for submitting the application for your UEFA EURO 2016 tickets.

We just wanted to let you know that after we have closed the ticket portal, we will now start running random draws as for all matches demand exceeded supply of tickets. That will take place very soon and you will be notified about the results afterwards.

You are kindly requested to check with your bank to see if there are sufficient funds on your credit card, or to raise the credit limit as the payment will happen in the following days. Please note that in case of a payment failure, your application will be cancelled.

If you are a successful applicant your credit card will be charged automatically. In the meantime you may wish to inform your bank of the awaited international transaction. The following payment information will appear on your bank statement: UEFA - EURO 2016 – Avenue Kleber 112 – 75773 - Paris Cedex 16 – 1260 Merchant ID: 101301211.

Best regards,

Your UEFA EURO 2016 ticketing team

No to losujemy ;)

Odnośnik do komentarza

O, nawet dobre :D

BTW Dzwoni dziś domofon, odbieram:

 

- Dzień dobry czy mogę wręczyć Panu zaproszenie?

- A na co?

- Zaproszenie na wielkie wydarzenie.

- No dobra, ale jakie wydarzenie?

- Bardzo ważne wydarzenie, które odbędzie się...

- Nie dziękuję.

 

Jehowcy jebani :keke:

Może chcieli Cię zaprosić na otwarcie?

Odnośnik do komentarza

 

O, nawet dobre :D

BTW Dzwoni dziś domofon, odbieram:

 

- Dzień dobry czy mogę wręczyć Panu zaproszenie?

- A na co?

- Zaproszenie na wielkie wydarzenie.

- No dobra, ale jakie wydarzenie?

- Bardzo ważne wydarzenie, które odbędzie się...

- Nie dziękuję.

 

Jehowcy jebani :keke:

Może chcieli Cię zaprosić na otwarcie?

 

ostrzegam to pułapka

Odnośnik do komentarza

Tak wygląda mój zespół tuż przed finałem MŚ http://i.imgur.com/JI7qfjP.png. Na szczęście w półfinale udało się wygrać w rezerwowym składzie, bo byłoby jeszcze gorzej :)

To nie tak źle, ja grałem finał IO z kondycją 50-60% po pierwszej połowie :keke:. No ale taki urok grania reprezentacjami w FM zresztą może to i realistyczne :-k.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...