Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ta, i chuj wie jak długo jeszcze będę musiał jeździć na siłkę gównianym za małym rowerem z odpadającym jednym z pedałów. Nowy rower za to stoi i się kurzy. Ale mnie wkurwili cwele z xtrabike.pl, najpierw mi po 3 dniach piszą, że no niestety tego co zamówiłem to nie ma ale jest inny super nowy model droższy (o 4zł bodaj, sprawdziłem :lol:) to go panu wyślemy. No to im napisałem (to był w czw rano), że no ok, tylko jak da radę jeszcze dzisiaj, ofc zero odpowiedzi - jak można sie było domyśleć nadali przesyłkę w piątek w południe, więc dopiero dzisiaj doszła. A jak już doszła to bez kluczyków NO ZAJEBIŚCIE 5/5. Jestem ciekaw czy mi teraz nie będą robili problemu ze zwrotem kasy, że niby ja sobie te kluczyki gdzieś zgubiłem albo coś (5 minut po odebraniu przesyłki z paczkomatu). Teraz 5 razy do nich próbowałem się dodzwonić, raz zajęte, 4 razy nie odbierają, czuję się doceniony jako klient.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...