Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Kurwa Jahu pogódź się z tym, że żaden dziennikarz z Ciebie nie będzie, bo: a) dziennikarstwo to bimbanie sobie przez 5 lat studiów, a nie nauka (chociaż podejrzewam, że i z tym byś miał problem) b) dziennikarzem może zostać każdy, kto ma polot i po prostu pisze, do tego nie trzeba papierka, c) trzeba być debilem żeby tyle lat się męczyć ze zdobyciem pełnego wykształcenia średniego, d) "props" dla uczelni która przyjmuje ludzi z takimi wynikami co masz.

Zobaczymy za 8 lat :)

 

Jahu, masz 22 lata i ciagle bez matury. Ja w tym wieku bylem po stazach w 2 telewizjach i zaczynalem robote w tvn.

 

A ja znam ludzi co w wieku 30 lat wchodzili do TV

Odnośnik do komentarza

 

A ja znam ludzi co w wieku 30 lat wchodzili do TV

 

 

 

Jahu kochanie ty moje, do tv trzeba mieć jeszcze wygląd :) nie żebym się dopierdalał czy co, ale tak tylko mówie ;)

 

Do komentowania też? Nie sądzę, pokaż mi przynajmniej z 5 przystojnych komentatorów ;)

Odnośnik do komentarza

Dwa lata wisiały mi ostrzeżenia od Feanora, nikt ich przez cały ten czas nie zdjął, a tu minęły niespełna dwa tygodnie od wyboru nowej władzy i bez żadnego proszenia się mam nagle czyste konto.

Nowy MT :kutgw:

Zauważyłem je wczoraj, z ciekawości przeczytałem, spojrzałem na datę i wyrzuciłem.

 

Po prostu nie mamy (albo ja nic o takowym nie wiem) narzędzia, które informowałoby nas o tym, że czas już zdjąć ostrzeżenia. Jak przeglądam czasem panel administracyjny i widzę, że jakieś wisi cholernie długo to je kasuję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...