Skocz do zawartości

Marynia Cztery Siedem Cztery: Czas Banów


Johniss

Kto do odstrzału?  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kuchar, wkleiłeś jakieś stare gunwo. Podaj prawidłowy link.

No kurde, auto ma 30k przebiegu :D. Marzeniem jest W123 coupe (http://www.intereuropecar.com/wp-content/uploads/2015/05/intereuropecar_w123-ce-1.gif), ale do tego musiałbym jeszcze z 5 tysięcy dołożyć.

 

No dobra, ale masz auto z epoki samochodu łupanego. Ile swojej muzyki masz na kasetach? Bo tam chyba nie ma nawet CD. Jak bardzo lubisz jeździć z otwartym oknem? Bo klimatyzacji nie ma. To są drobiazgi może, ale będą Cię wkurwiać. Ja bardzo lubię swoja Alfę, ale po zakupie widzę jej dylematy - brak slota na USB, niemożliwie twarde zawieszenie, "sportowe" wspomaganie, które fenomenalnie działa przy prędkościach 100+, ale w warunkach miejskich jest dramatem, nie ma świateł dziennych, ma słabe spryskiwacze na przednią szybę (a mogę iść o zakład, że ten Nissan też ma strumieniowe, a nie rozpryskowe) itp itd.

W samochodzie sprzed zyliona lat ;) takie problemy będziesz miał spotęgowane imo.

Odnośnik do komentarza

Mi to kompletnie nie przeszkadza. Jedynym faktycznie dokuczliwym mankamentem może być brak klimatyzacji, ale i bez tego da się jeździć. W samochodzie słucham praktycznie wyłącznie radia, jeśli mam już muzyczną chcicę, to kupiłem mały głośniczek bluetooth, który sprawuje się bez zarzutu. Porsche (1992 bojdaże), Mercedes (1994, W124, sedan) i Audi (1997, C4) mojego brata to auta stare, a wrażenia z jazdy są dużo lepsze niż w autach nowych/nowszych.

Odnośnik do komentarza

Michu sprzątnął mi tekst o DeLoreanie :ke: (używkę widziałem kiedyś za 20k funtów na ebayu, ale w stanie niefajnym)
To ja moge napisać, że innym starym samochodem jakim chciałbym mieć to Porsche 911 Carrera RS (ta prototypowa z 1964 r.), z porszaków to jeszcze 959 jest fajny (ach ten tył)

Odnośnik do komentarza

 

Kuchar, wkleiłeś jakieś stare gunwo. Podaj prawidłowy link.

No kurde, auto ma 30k przebiegu :D. Marzeniem jest W123 coupe (http://www.intereuropecar.com/wp-content/uploads/2015/05/intereuropecar_w123-ce-1.gif), ale do tego musiałbym jeszcze z 5 tysięcy dołożyć.

 

Bałbym się tym jeździć na co dzień, gdzie bym nie zaparkował to bym myślał tylko o tym, czy czasem jakiś kutasiarz mi go nie zarysował.

Odnośnik do komentarza

A to przepraszam i zapraszam :)

 

Aczkolwiek jakbym miał na celowniku DeLoreana, który oczywiście jest poza moim zasięgiem, to pewnie nie patrzyłbym na bzdury pokroju CD/USB/AC :)

 

No dokładnie ;).

 

 

 

 

Kuchar, wkleiłeś jakieś stare gunwo. Podaj prawidłowy link.

No kurde, auto ma 30k przebiegu :D. Marzeniem jest W123 coupe (http://www.intereuropecar.com/wp-content/uploads/2015/05/intereuropecar_w123-ce-1.gif), ale do tego musiałbym jeszcze z 5 tysięcy dołożyć.

 

Bałbym się tym jeździć na co dzień, gdzie bym nie zaparkował to bym myślał tylko o tym, czy czasem jakiś kutasiarz mi go nie zarysował.

 

 

Toyotę mi zarysowali, no ale to Toyota. Mam garaż w Warszawie, więc przynajmniej nocą byłby względny spokój.

michu, ogarnialiście z szymkiem z kreską te nowe Helldivers?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...