Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

mówcie do mnie:

 

mam dwóch napastników - jeden wysoki, silny, dobrze grający głową. drugi - niższy, ale za to bardziej mobliny, który chciałbym, aby szarpał po obydwu skrzydłach.

 

i moje pytanie: jak ich ustawić?

 

nie chcę, aby grali obok siebie, tylko jeden za drugim. czyli jak powinno być? ten duży powinien być wysunięty, a ten mały czaić się za nim? czy na odwrót?

 

jeśli chodzi o plusy rozwiązania, kiedy to DUŻY jest wysuniętym napastnikiem: długa laga do zgrania, nie musi bronic tak bardzo jak jego cofniety kolega.

 

jeśli chodzi o plusy rozwiązania, kiedy to MAŁY jest wysuniętym napastnikiem: dużo prostopadłych piłek może być do niego, ogólnie moblilny człowiek w przodzie. ale minusem tego rozwiązania jest DUŻY, który będzie grał za jego plecami i nie bardzo będzie ogarniał grę w obronie

 

co zrobić CMF?

Target Man (Support) & Trequartista (Attack) ?

Odnośnik do komentarza

1:0 w Community Shield. Everton pokonany. Good.


Brentford :lol:

 

2037/38 - trzecie miejsce i awans do LM

2038/39 - odpadnięcie z grupy LM, zejście do LE, dojście do półfinału LE i... spadek do Championship :D

Odnośnik do komentarza

ohh, dostałem ofertę na DUŻEGO, więc pewnie za chwilę będę szukał zastępstwa dla niego

 

ale btw, to elegancką ekipę zrobiłem w Betsie:

 

Adan - Juanfran, Ramalho, Bruno, Silva - Verdi, Sertic - Vadillo, Carlos Eduardo - Ayoze Perez - Adrian

Odnośnik do komentarza

Skoro nie efem (ustawiałem tak jak Fenomen i działało) to chyba z tyłu Odgrywający Rasiak/Crouch/Koller/Llorente i z przodu lis pola karnego Frankowski, albo jeśli jednak mały to jakiś Messi to wtedy na odwrót, mały za dużym, jak w Pulp Fiction :)

no ja bym dawal zawsze duzego z przodu, zeby zgrywal pilki do malego ktory do niego dobiega (i potem wyprzedza) :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...