Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Super cena, nawet jak na awaryjny telefon :-k

Odnośnik do komentarza

Odradzam 450 po roku chodzenia na dwóch kartach Orange i Areo padła mi bateria. A nowej nie mają w serwisie :/

 

 

 

 

Do materaca np.

Właśnie Jahu, jak tam robota?

 

Byłem na rozmowie. I cisza więc PZU raczej nie dla mnie ;)

 

 

Pewnie matura jest wymagana ;)

 

Nie wykształcenie średnie :P

 

Jahu, jak kto do PZU? Jaki dział :>

 

http://olx.pl/oferta/specjalista-ubezpieczeniowo-finansowy-pzu-zycie-s-a-CID4-ID20Y6Z.html#a24978b5e3

To tylko pół etatu ;)

Odnośnik do komentarza

No od czegoś trzeba zacząć chyba, nie? Co można robić po technikum poligraficznym, przecież nie pracować w drukarni...

no niby mozna. ale pieniadz z tego marny jezeli nie masz kontaktow biznesowych (a na tych sa pieniadze). to mozna robic jako cos dodatkowego a nie jako glowna praca.

Odnośnik do komentarza

 

Odradzam 450 po roku chodzenia na dwóch kartach Orange i Areo padła mi bateria. A nowej nie mają w serwisie :/

 

 

 

 

Do materaca np.

Właśnie Jahu, jak tam robota?

 

Byłem na rozmowie. I cisza więc PZU raczej nie dla mnie ;)

 

 

Pewnie matura jest wymagana ;)

 

Nie wykształcenie średnie :P

 

Jahu, jak kto do PZU? Jaki dział :>

 

http://olx.pl/oferta/specjalista-ubezpieczeniowo-finansowy-pzu-zycie-s-a-CID4-ID20Y6Z.html#a24978b5e3

To tylko pół etatu ;)

 

eee PZU to są ściemniacze i naciągacze. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność przez chwilę pracować w ich Centrum Informatyki i czegośtam. Idź już lepiej Jahu do Maka pracować.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ale fajnie się wydaje kasę :) wczoraj przyszła nowa karta graficzna, słuchawki, przed weekendem nowa myszka i podkładka, dzisiaj rower, jutro zapięcie...

no wlasnie slabo :P ja wczoraj kupilem 2x spodenki + perfumy i sie kasa rozeszla :(

 

 

Po prostu Hawk nie pracując wie jak się obchodzi z hajsem.

 

Dostałem zwrot kasy za kartę graficzną jednego tysiaka (kuipłem dwa lata temu za 500 używkę), tylko dzięki temu te szaleństwa. Mam jeszcze hajsu tak na około miesiąc, może trochę więcej, żeby nie musieć za hajs mamy żreć i pić, więc do tego czasu pewnie sobie znajdę jakąś robotę. Tylko skandalicznie bardzo mi sie nie chce zacząć szukać.

Odnośnik do komentarza

 

 

Odradzam 450 po roku chodzenia na dwóch kartach Orange i Areo padła mi bateria. A nowej nie mają w serwisie :/

 

 

 

 

Do materaca np.

Właśnie Jahu, jak tam robota?

 

Byłem na rozmowie. I cisza więc PZU raczej nie dla mnie ;)

 

 

Pewnie matura jest wymagana ;)

 

Nie wykształcenie średnie :P

 

Jahu, jak kto do PZU? Jaki dział :>

 

http://olx.pl/oferta/specjalista-ubezpieczeniowo-finansowy-pzu-zycie-s-a-CID4-ID20Y6Z.html#a24978b5e3

To tylko pół etatu ;)

 

eee PZU to są ściemniacze i naciągacze. Miałem kiedyś wątpliwą przyjemność przez chwilę pracować w ich Centrum Informatyki i czegośtam. Idź już lepiej Jahu do Maka pracować.

 

 

Fast foody odpadają :P

Odnośnik do komentarza

Lepiej niech nie zagląda w moje, jest tam sporo szkalowania papieża i pana profesora Władysława Bartoszewskiego.

<żółty pasek>Johniss oburzony zawartością korespdencji użytkownika Hyde podaje się do dymisji. Na jego miejsce wkracza zajmujący szóste miejsce w wyborach, słynący ze znacznie bardziej liberalnych poglądów na temat Największego z Polaków użytkownik Hokej.

Yes will. Już nawet mam pomysł na nową Marynię, będzie ankieta i pytanie "Kto wolałbyś, żeby zaangażował się z Tobą w miłość francuską (zrobił tzw. 'laskę'): Jahu, Draken, stefan czy Donald Tusk".

Umiesz jeździć skuterem/rowerem? Zostań kurierem.

A myślałem o tym, muszę się rozejrzeć w tej sprawie, bo byłoby to trochę przyjemne z pożytecznym.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...