Skocz do zawartości

Marynia przechodzi na dietę "473 kalorie"


FYM

  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszczę wędzarni :( Chlip.

 

Tymczasem zamówiłem składniki na 8 kolejnych warek domowych. Tym razem będzie lekko, bo lato idzie, a mocarzy pełno w skrzynkach: American Pale Ale, Lemongrass AmWheat, Strawberry AmWheat, Grodziskie, Rosanke, American Amber Ale, Australian Sparkling Ale, Golden Ale.

 

W Annopolu był facet, który robi Cydr Ignaców. Przywiózł leżakowane na dzikich drożdżach roczne i dwuletnie cydry. Były przezajebiste. Muszę w końcu wziąć się za bretty.

Odnośnik do komentarza

ale dym musi skądś być chyba :-k jakieś palenisko pod spodem :-k

Przynajmniej u nas tak się wędzi (a wędze w metalowej beczce z obciętymi za pomoca gumówki denkami)

No i dym będzie wychodził z tego co właśnie stawiam w górę w odpowiednik tej metalowej beczki, którym będzie u mnie drewniana skrzynka. A nic się grzać nie powinno, bo nie będzie się tam hajcować, a żarzyć, żeby się robił dym - a komora jest spora (90x90 w podstawie po zewnętrznej, wysokość 6 cegieł w górę, czyli do stropu - który będzie betonowy - jakieś 45 cm)

Odnośnik do komentarza

 

 

Wychodzi 6k za metr. To nie trzeba Warszawy. W Białymstoku też są lokalizacje z taką ceną.

6k to jakieś dalekie suburbia :), gdzie dymasz do centrum 60+ minut, ba nawet za 5tkę coś może trafisz

 

 

Targówek to może centrum nie jest, ale poza godzinami szczytu w 15 min jestem samochodem w centrum ;) Zresztą komunikacją ok. 25 min ;)

Ale fakt, że moje osiedle miało najlepsze ceny w Warszawie, no może poza jakąś Białołęką :-k

 

 

Urlop, potem browar, do którego będę dokładał przez co najmniej rok. W międzyczasie muszę ogarnąć jakąś robotę na pół gwizdka, żeby się utrzymać.

A jak nie znajdziesz niczego? To bedziesz biedny i bedziesz jadl schabowego z duraleksu?

 

 

Akurat nauczyciel angielskiego nie powinien mieć problemu z pracą ;)

 

 

Reaper nawet krócej chyba 5 min kolejką i metrem z 10 :-k

Odnośnik do komentarza

@Hawk, ale czemu tosty właściwie? Nabijasz sobie węgle czy nie przejdziesz na inne pieczywo bo nie lubisz, czy ocb ;) ?

Po prostu kanapki na ciepło :P. Lubię każde pieczywo, tostowe jest raz, że najtańsze a dwa, że to łatwe dobicie kalorii, bo sporo ich wchodzi. Jakby mnie było stać to bym jadł jak Michał Karmowski vel jaglak, orkiszowe pieczywo z masłem migdałowym sto złotych za słoik i do tego 200g łososia, ale mnie nie stać. No to jem tosty! http://i.imgur.com/6dm5Etu.pngtak to będzie dzisiaj wyglądało jednak, mniej tostów, więcej jajecznicy + przypomniałem sobie, że wypadałoby doliczyć na czym smażę zarówno jajcarnię jak i obiad ;). Gorzej kurwa, że jakieś zmutowane jajka (rzekomo wiejskie) na rynku kupiłem i mają po dwa żółtka (90g jedno waży xD, mogą być takie wiejskie w ogóle?). Trochę mi to jebie matematykę, więc białka jest trochę mniej a tłuszczy trochę więcej. I tak w zasadzie wszystkie te tabele kaloryczne są różnie dokładne (no bo skąd wiadomo czy to ciasteczko ma w sobie tyle kawałków czekolady czy tyle).

Odnośnik do komentarza

 

Gorzej kurwa, że jakieś zmutowane jajka (rzekomo wiejskie) na rynku kupiłem i mają po dwa żółtka (90g jedno waży xD, mogą być takie wiejskie w ogóle?).

Yep, od młodych kur takie bywają

 

standard na ryneckzu przy Rydzowej na pedofilowie ;) w sobotę właśnie będę jechał się zaopatrzeć w nie :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...