Skocz do zawartości

472 niedouczonych terapeutów gawędzi z Marynią o neoszopenhaueryzmie


Kuchar

W zgodzie z jakim etosem żyjesz?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdolenie. Pewnie sobie pijesz kawkę, plotkujesz i układasz pasjanse. Każdy wie, że tak wygląda praca w urzędzie.

 

;)

 

Ale to tylko u Przecinaka ;)

Vami, piłeś może piwo Roman Holidays z browaru Raduga? Ja dzisiaj kupiłem, bo co prawda widziałem już różne wynalazki, ale z czymś takim jak BLACK WITBIER spotkałem się po raz pierwszy.

Nie pilem, ale black witbiera pilem jakiegos, sam tez kiedys zrobilem, jako ciekawostka OK i nic poza tym.

twojbrowar.pl leci w czlona :/ zamowilem surowce na dwa kolejne piwa, kase przelalem, a zamowienie caly czas niegotowe do odbioru :(

centrumpiwowarstwa.pl - nazajutrz potwierdzenie, na drugi dzień kurier puka

Odnośnik do komentarza

Ja stawiam w tym roku na PES. Na 20-lecie serii zrobią coś mocnego, coś czuję.

Właśnie pewnie chuja się zmieni w gameplayu. Po trailerach widać,że to praktycznie to samo. Zresztą FIFA też. Kilka bezużytecznych zmian. A w Pesie wystarczyłoby nauczyć bramkarzy bronić i grałoby się o wiele lepiej już.

Odnośnik do komentarza

twojbrowar.pl leci w czlona :/ zamowilem surowce na dwa kolejne piwa, kase przelalem, a zamowienie caly czas niegotowe do odbioru :(

centrumpiwowarstwa.pl - nazajutrz potwierdzenie, na drugi dzień kurier puka

 

no moze sie zdecyduje, z Twojego Browaru korzystam bo mam go na miejscu i nie place za przesylke :-k

ale sprawdze ceny - moze sie okaze, ze tam jest na tyle taniej, ze nawet warto zaplacic za dowoz :-k

 

czolem!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...