Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyczuwam z Twoich postów szczere podekscytowanie, porównywalne do tego przejawianego przez fanów Realu/Barcelony na wieść o nadchodzącym galaktycznym transferze.

Ej no, przecież to jest sprawa wyboru głowy państwa na kolejne 5 lat, a dżonis jest dziennikarzem.

Ja wiem, że bądźmy chłodni, wyluzowani i cool, ale nie jesteśmy już w gimnazjum, pewne rzeczy mają znaczenie.

Odnośnik do komentarza

@Hawk

 

No ale przecież nie o to mi chodzi. Jasne, że to ważna sprawa, ale dziwię się trochę takiej ekscytacji co niektórych, jakby Duda był jakimś zbawicielem w porównaniu do Komorowskiego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę realne uprawnienia prezydenta. Chyba na tyle mnie już rozczarowywała polska polityka, że ciężko mi jakoś autentycznie się ekscytować, że ktoś tam wygrał, a ktoś przegrał.

No obym się mylił, ale dla mnie chujowość obu kandydatów nie pozwala mi się jakoś mocniej, "po amerykańsku" emocjonalnie zaangażować w wynik. No ale może nie dostrzegam zajebistości Dudy...

Odnośnik do komentarza

Wiesz, biorąc pod uwagę, że prezydent ma się głównie prezentować to więcej gaf niż nasz myśliwy pierdolnąć będzie ciężko. Korwin mówił trochę oczywistą rzecz, ale miał rację, na kogo by się teraz nie głosowało za 5 lat będzie wstyd. Sęk w tym, żeby było mniej wstyd niż na gajowego.

 

Teraz ja nie jestem pewien, czy Hawk trolluje.

Może tak może nie - nie wiem.

Odnośnik do komentarza

 

Żeby było jasne, Duda ani mnie ziębi, ani grzeje. To raczej kwestia chęci zobaczenia smutnych min pewnych ludzi ;)

No to dopiero poważne podejście... ;)

 

Widok smutnych min faktycznie będzie satysfakcjonujący, dopóki nie przypomni się na czyich twarzach w tym samym momencie zagoszczą uśmiechy. Tragizm.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...