Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że jaram się wyborami prezydenckimi, a nie wynikami w Football Managerze :)

 

Żeby było jasne, Duda ani mnie ziębi, ani grzeje. To raczej kwestia chęci zobaczenia smutnych min pewnych ludzi ;)

 

a, czyli polaczkowate "byle dojebać"

KUTGW!

Odnośnik do komentarza

 

Przepraszam, że jaram się wyborami prezydenckimi, a nie wynikami w Football Managerze :)

 

Żeby było jasne, Duda ani mnie ziębi, ani grzeje. To raczej kwestia chęci zobaczenia smutnych min pewnych ludzi ;)

 

a, czyli polaczkowate "byle dojebać"

KUTGW!

 

Weź mi tak strasznie nie ubliżaj.

Odnośnik do komentarza

 

Przepraszam, że jaram się wyborami prezydenckimi, a nie wynikami w Football Managerze :)

 

Żeby było jasne, Duda ani mnie ziębi, ani grzeje. To raczej kwestia chęci zobaczenia smutnych min pewnych ludzi ;)

 

a, czyli polaczkowate "byle dojebać"

KUTGW!

 

A no tak, bo "niepolaczkowate" jest przyjmowanie śliny na łeb i traktowanie jej jak deszcz :D

 

DLa mnie to nie jest clue tego zwycięstwa (choć niezmiernie cieszy mnie "dojebanie" PO), ale te kurwiska przez lata pracowały na to, żeby w momencie porażki móc krzyknąć im gromkie "wypierdalać!".

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to bezcenne będzie bul i pieczenie dupska tych wszystkich kraśków, wołków, lisów, michników i innych wiernych resortowych psów. Piękny dzień :)

Ja bym do tego dodal puszenie sie wszelkiej masci feusettow, karnowskich, ziemkiewiczow, wildsteinow, semkow, pospieszalskich i innych niezaleznych - nic tak nie cieszy jak prawicowa nalana morda :)

Odnośnik do komentarza

LEjTbqW.jpg

 

Nachy już obsrane :D

Na jakiej częstotliwości nadaje tok.fm? NIe mogę się doczekać jutrzejszego poranka. Ktoś wie w jakie dni spotyka się trio WOłek, Lisu i Żakowski? :D

 

Piątek. Żakowski od 7, a "trzódka" (rotfl) od między 8 a 9.

Odnośnik do komentarza

 

Przede wszystkim to bezcenne będzie bul i pieczenie dupska tych wszystkich kraśków, wołków, lisów, michników i innych wiernych resortowych psów. Piękny dzień :)

Ja bym do tego dodal puszenie sie wszelkiej masci feusettow, karnowskich, ziemkiewiczow, wildsteinow, semkow, pospieszalskich i innych niezaleznych - nic tak nie cieszy jak prawicowa nalana morda :)

 

Owszem :)

BTW, pierwsze zdjęcie z fotorelacji z dzisiejszego meczu Pool na ich oficjalnej stronie FB znaczące. A przynajmniej chciałbym, żeby było.

 

11224321_10153470190392573_8501015841896

Brendan na konferencji mówił jak klasyczny "dead man walking". W sumie szkoda, chociaż nie wierzę że LFC zatrudni kogoś pokroju Kloppa. Prędzej będzie to Allardyce xd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...