Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No wybory w Polsce zamieniają się w mix konkursu miss i pojedynku sportowego. Płytka, powierzchowna ocena kandydatów na podstawie PRowego opakowania & sportowe niemalże emocje towarzyszące ich popieraniu/krytykowaniu. Czasem mam wrażenie, że ńiektórzy chcieliby, żeby ci/tamci faktycznie coś spierdolili i zaszkodzili Polsce, żeby można było powiedzieć "haha, widzicie kurwa, miałem racje!"

Odnośnik do komentarza

Ten obrzydliwy i straszny Michnik potrafił się zachować:

 

"Trzeba po pierwsze, Andrzejowi Dudzie pogratulować. Trzeba powiedzieć jasno - taki jest werdykt demokracji. Nie wolno mówić, że wybory były sfałszowane czy że to prezydent nielegalny, przypadkowy.

Andrzej Duda został wybrany na podstawie pewnej konstytucji. Jego obowiązkiem jest być jej strażnikiem. On dostał mandat na sprawowanie urzędu, a nie dostał mandatu na destrukcję państwa demokratycznego."

Odnośnik do komentarza

 

Zaraz gorzka kawa. Rymanowski to jeden z bardziej spoko dziennikarzy TVN akurat.

Cos ciekawego mowia? Wylaczylem tv juz.

 

Czarzasty chciał powiedzieć kilka zdań o dziennikarzach i... od razu mu przerwano, zmiana tematu itd.;)

 

Gościu atakuje dalej, wszystkich :D

Odnośnik do komentarza

Ten obrzydliwy i straszny Michnik potrafił się zachować:

 

"Trzeba po pierwsze, Andrzejowi Dudzie pogratulować. Trzeba powiedzieć jasno - taki jest werdykt demokracji. Nie wolno mówić, że wybory były sfałszowane czy że to prezydent nielegalny, przypadkowy.

 

Andrzej Duda został wybrany na podstawie pewnej konstytucji. Jego obowiązkiem jest być jej strażnikiem. On dostał mandat na sprawowanie urzędu, a nie dostał mandatu na destrukcję państwa demokratycznego."

DIabeł ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni. Spokojnie, to tylko chwilowy odwrót i przegrupowanie. Niebawem jad wyleje się litrami, żeby próbować ratować sytuację przed jesienią. Poza tym gdyby miał godność to po tym co pierdolił u Lisa o przejeżdżaniu zakonnicy, powinien pokornie stulić ryja :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=88PdQ1lKNgU

 

Schettino się nie pierdoli. "Panowie, policzmy głosy" XD

Odnośnik do komentarza

Ten obrzydliwy i straszny Michnik potrafił się zachować:

 

"Trzeba po pierwsze, Andrzejowi Dudzie pogratulować. Trzeba powiedzieć jasno - taki jest werdykt demokracji. Nie wolno mówić, że wybory były sfałszowane czy że to prezydent nielegalny, przypadkowy.

 

Andrzej Duda został wybrany na podstawie pewnej konstytucji. Jego obowiązkiem jest być jej strażnikiem. On dostał mandat na sprawowanie urzędu, a nie dostał mandatu na destrukcję państwa demokratycznego."

O, masz.

 

 

 

Według Adama Michnika, zwycięstwo Andrzeja Dudy oznacza radykalne przemeblowanie polskiej sceny politycznej. Otwiera drogę do zwycięstwa PiS-u w wyborach parlamentarnych, co w konsekwencji otwiera drogę do tego, że Polska przestanie być krajem demokratycznym.

 

:D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nowoczesna Polska przegrywa :(((((

Jahy i Lucasy07 tego kraju wygrywają. Wymowne.

 

Tylko że ja nie jestem PiSowcem, więc pudło :). Jak mówił Cejrowski, w starciu z Komorowskim głosowałbym nawet na żelazko.

 

Ależ ja nie mówiłem o PiS. Duda reprezentuje zmianę, którą będzie próbował wprowadzać waszym poparciem. Polskę dwóch kroków w tył, Polskę Lucasów07 i Jahów. Ot, urok demokracji, że w takim ustroju tacy ludzie jak wy się liczą.

 

 

Puknij się w łeb pojebie!

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...