Skocz do zawartości

Marynia wybrana na 471 kadencję


FYM

  

75 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Czwarty sezon "Samych Swoich" zmęczony =) Lokata o jedna niżej niż poprzednio, ale zarząd nie wojował, bo tym razem wybrałem (jak zwykle) najniższy możliwy cel, a więc środek tabeli. Na szczęście zdegradowane w 2010 roku Chester awansowało w końcu i nie będzie nas dręczyć =) Ben McNeil, Gimnazjalny Mesjasz Wieśniaków zakończył sezon z dwiema bramkami na koncie (z tego 1 w pucharach, liga: 22 gry-1 gol). W dodatku teraz nie wygenerowało się nic obiecującego, może jeden profesjonalny DMC się nada czasami do gry o ile zmienię taktykę...

Skład zespołu posortowany według liczby minut

Profil Pani Menadżer =)

Odnośnik do komentarza

W końcu w 2020 roku Strachan odszedł z reprezentacji i dostałem ofertę poprowadzenia Szkocji. Myślę,że pięknym zwieńczeniem szkockiej przygody w FMie byłaby praca 4 lata z kadrą.

A potem może jakiś nowy save. Od momentu rozpoczęcia gry w Szkocji (24 marzec) rozegrałem tyle samo godzin,co od premiery FMa do marca 2015. Ten save spełnił swoją rolę już. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...