Skocz do zawartości

Marynia płaci 470 zł za głosy w wyborach


Kuchar

Kogo wspiera Marynia?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Fasol, więcej szczescia niz umiejetnosci ^^

lepiej fartownie wygrywac niz umiejetnie przegrywac

nie pysznij sie

 

stwierdzam tylko fakt, do pychy mi daleko ;)

sam jestem poczatkujacy... Fasol ma chyba dobry dzien i tyle ;D

 

co miales jak ostatnim razem wszedles all-in? ;)

update: Fasol, dobrze szło, ale jak mogłeś zrobić allina na flopie bez niczego?:D

Odnośnik do komentarza

Dobra, teraz takie pytanie do pracujących :keke: Jak sobie radzicie z obiadem? :D Gotujecie po przyjściu z roboty czy przygotowujecie dzień wcześniej większość, żeby tylko podgrzać, dogrzać, dosmażyć?;) Dziś miałem spaghetti, więc luz szybko się robi, ale ja pracuję teraz 8-15, a kobita 7-16 :D Już nie pamiętam jak to kiedyś robiłem pracując, ale zazwyczaj pracowałem w nocy albo miałem różne pory pracy.

Odnośnik do komentarza

dwa asy na rece

 

koncze 113/4130, zarobilem na tej zabawie 2,68 dolara, to chyba dosc dobry wynik, jak na pierwszy rozegrany dlugi turniej

 

stary, mozesz przeczytac dziesiatki ksiazek, ale dopoki bedziesz gral na pokerstarsie na stawki nie wyzsze niz 1 dolar, to ta wiedza niewiele Ci przyniesie. zreszta, zycze dalszych sukcesow, bo wyrazasz sie, jakbys mial ich tuziny na koncie :) :)

Odnośnik do komentarza

dwa asy na rece

 

koncze 113/4130, zarobilem na tej zabawie 2,68 dolara, to chyba dosc dobry wynik, jak na pierwszy rozegrany dlugi turniej

 

stary, mozesz przeczytac dziesiatki ksiazek, ale dopoki bedziesz gral na pokerstarsie na stawki nie wyzsze niz 1 dolar, to ta wiedza niewiele Ci przyniesie. zreszta, zycze dalszych sukcesow, bo wyrazasz sie, jakbys mial ich tuziny na koncie :) :)

nie trzeba mieć tuzinów sukcesów żeby nie popełniać takich błędów ;)

gorszego zagrania nie mogłeś zrobić, moim zdaniem lepiej było odpuścić i zostać z mniejszym stackiem i być dalej w grze ;)

ok, więcej nie będę komentować Twoich zagrań skoro tak Cię to dotyka :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...