Skocz do zawartości

Marynia 469 raz odrzuca żydowskie roszczenia


FYM

Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy chyba wróciłem z wyjazdu bardziej nakręcony niż byłem przed wyjazdem. Jeszcze jeden etap mi został, ale jest szansa na zmianę pracy, na którą polowałem od dwóch/trzech lat. Sporo nołlajfowania przed komputerem, dużo wyjazdów, ale nie tak egzotycznych jakby sobie życzył Vami ;) Tylko pewnie w środku maja się okaże wszystko :( Czymejcie kciuki.

 

Oczywiście, jak będę tak sobie wyjeżdżał to założę kanał vlogowo-podróżniczy na jutubach i będę miał miliony wyświetleń.

Odnośnik do komentarza

Po raz pierwszy chyba wróciłem z wyjazdu bardziej nakręcony niż byłem przed wyjazdem. Jeszcze jeden etap mi został, ale jest szansa na zmianę pracy, na którą polowałem od dwóch/trzech lat. Sporo nołlajfowania przed komputerem, dużo wyjazdów, ale nie tak egzotycznych jakby sobie życzył Vami ;) Tylko pewnie w środku maja się okaże wszystko :( Czymejcie kciuki.

 

Oczywiście, jak będę tak sobie wyjeżdżał to założę kanał vlogowo-podróżniczy na jutubach i będę miał miliony wyświetleń.

a co to za robota?

Odnośnik do komentarza

Partia Libertariańska chcę Główny Urząd Statystyczny zlikwidować :| Ja rozumiem, że libertarianie nie skorzystają z statystyk, ale taka decyzją padłoby całe biznesowe zaplecze i wiele biznesów :P

 

To nie mogą istnieć prywatne firmy zajmujące się statystyką?

 

Deloitte?

Odnośnik do komentarza

Co w tym szokującego, że chcą zlikwidować GUS, skoro ich celem jest zlikwidowanie centralnej władzy? :D

 

Szokujące nie, ale to byłby przykład skrajnego debilizmu. Jedna z niewielu publicznych placówek, które funkcjonują jak należy i są pozyteczne, a oni w ramach wypaczonej ideologii wszystko co centralne usuwają

Odnośnik do komentarza

No ale mi się wydaje, że robią oni statystyki komercyjne, a więc takie, za które ktoś im zapłaci, a niekoniecznie takie, które mogą okazać się potrzebne kiedyś-tam, a obecnie nie będą robione, bo są nieopłacalne.

 

Jak będą potrzebne to ktoś kupi ;)

Odnośnik do komentarza

 

Co w tym szokującego, że chcą zlikwidować GUS, skoro ich celem jest zlikwidowanie centralnej władzy? :D

 

A to GUS jest narzędziem władzy?

 

Nie jest, ale to państwowa instytucja sterowana centralnie. Skrót myślowy ;)

 

Co w tym szokującego, że chcą zlikwidować GUS, skoro ich celem jest zlikwidowanie centralnej władzy? :D

 

Szokujące nie, ale to byłby przykład skrajnego debilizmu. Jedna z niewielu publicznych placówek, które funkcjonują jak należy i są pozyteczne, a oni w ramach wypaczonej ideologii wszystko co centralne usuwają

 

A no to się zgadzam.

Odnośnik do komentarza

 

No ale mi się wydaje, że robią oni statystyki komercyjne, a więc takie, za które ktoś im zapłaci, a niekoniecznie takie, które mogą okazać się potrzebne kiedyś-tam, a obecnie nie będą robione, bo są nieopłacalne.

 

Jak będą potrzebne to ktoś kupi ;)

 

tu nie chodzi o kupienie, tylko o to że jak za 20 lat by ktoś potrzebował statystyki np. poziom skolaryzacji w gmianach w 2010 r. To żadne biuro nie będzie ich miało, bo po prostu nie przewidziało potrzeby prowadzenia takiej statystyki.

Odnośnik do komentarza

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/chajzer-sprawdzil-czy-polacy-wiedza-co-oznacza-symbol-ss,166576.html

Wiem, że Chajzer, że TVN itepe, ale kurwa, serio? Mam nadzieję, że wśród tych milionów co to chcą wyjechać jest każdy z nich...a rozpoznają obcokrajowcy. Ja wiem, mało reprezentatywne, ale kuuuurwa. Zaorać zapomnieć, oby byli bezpłodni.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...