Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam manego, który by się Flintowi spodobał. Abdoulaye Kabore - reprezentant Burkina Faso.

 

No i niejaki Robert Valatin z Ugandy gra w Realu Madryt :D


A Barry Smith zebrałby mega propsy od me_wha. Typ buduje Rangers na szkockich zawodnikach. Ma w kadrze dwóch Kandajczyków ze szkockimi paszportami, Walijczyka, Anglika, Urusa i samych potomków Williama Wallace'a.

Odnośnik do komentarza

 

ps. cudownie sie gra w Szkocji :serce:

Mówiłem. A cała zabawa zacznie się dopiero w Premier League :D

schizzm - współczucia. Kupuj 15 i zaczynaj bajlando szkockie od nowa.

 

Ech. Nie no, nowej wersji nie kupię, na pewno. Chyba będę potrzebował trochę odpocząć od tego teraz. Mam niby jeden działający sejw. Ten co padł miał teraz datę 30.1.2016, ostatni działający jest z 28.3.2015... Teoretycznie chyba puchar ligi jest tam wygrany i awans do championship klepniety, wiec to bylaby kwestia rozegrania na nowo calego sezonu. Tylko nie wiem, czy teraz mi się chce. Odczekam, zapomne co sie tam działo (mam nadzieję) i może przystąpie na nowo i "na świeżo".

 

Szkoda, bo miałem już 27 kolejek, 4 miejsce i walka o nie wypadnięcie ze strefy barażowej. I udało mi się też stworzyć twierdzę Balmoor w Peterhead :( (14 spotkań, 8-5-0 i bramki 13-2).

 

W sumie to jeszcze jedną rzecz mogę spróbować. Ktoś jeszcze aktywnie korzysta z FM14?

Może uploadnąłbym gdzieś sejwa i ktoś by go sprawdził u siebie, a jakby zadziałał, to puścił kilka dni/jeden mecz, zapisał i potem mi go odesłał? :)

Odnośnik do komentarza

Wypożyczam obrońcę do Jagieloni, jaka jest szansa, że wróci z, przykładowo, gwiazdką potencjału więcej?

Gwiazdki to subiektywna sprawa, która zależy od atrybutów Twojego personelu i od ogólnych umiejętności twoich piłkarzy. Patrz na atrybuty, a nie na gwiazdki.

 

Dopiero skumałem, że to chyba troll. ALe porada nadal ważna :angry:

Rangers 5-0-0 od początku sezonu. Kurwa, coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza

 

Wypożyczam obrońcę do Jagieloni, jaka jest szansa, że wróci z, przykładowo, gwiazdką potencjału więcej?

Gwiazdki to subiektywna sprawa, która zależy od atrybutów Twojego personelu i od ogólnych umiejętności twoich piłkarzy. Patrz na atrybuty, a nie na gwiazdki.

 

Dopiero skumałem, że to chyba troll. ALe porada nadal ważna :angry:

Rangers 5-0-0 od początku sezonu. Kurwa, coś się dzieje.

 

Jasne, że tak, ale jak koleszka ma np. gwiazdkę potencjału to jednak mimo wszystko już wiadomo, że będzie gówno.

W ogóle to wg ocen współpracowników największy potencjał spośród naboru juniorów ma Polak :keke:Andrzej Stefanowicz, szkoda, że patrząc na atrybuty raczej będzie chujowy.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...