Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

to wam opoem historie, ze ja kazdy sejw zapisuje data z gry :-k

 

dzieki temu mam zapis co ~miesiac/dwa, i jak sie jeden wykurwi (a sie jeszcze nie zdarzylo), to mam milion wczesniejszych.

 

ps. cudownie sie gra w Szkocji :serce:

Dlatego ja mam autosave co dwa tygodnie i jeszcze do trzech plików ;)

Odnośnik do komentarza

Ej, Johnnis, tak się zastanawiam, ale nie jest ci ciężko pracować w telewizji, z której działaniem i "ideą programową", jak mi się wydaje, może się mylę, to mnie popraw, się nie zgadzasz?

 

Nie, bo:

 

1. mam do swojej pracy zdrowy dystans

2. nie jestem odosobniony w swoich poglądach (rozkład sympatyków prawicy/lewicy/centrum w tej telewizji oceniam na 33/33/33)

3. coraz mniej zajmuje się polityką

Może jest Konradem Wallenrodem. Zbiera materiały, a potem wszystko odpali i pokaże jak to wygląda od przysłowiowych kulis ;)

 

 

Już teraz dałbym radę napisać ciekawą książkę. Haków nie zbieram, więc to raczej byłoby na zasadzie "możecie mi wierzyć lub nie".

Odnośnik do komentarza

Dziękuję Ci FM-ie!

 

Ustawiony autozapis co miesiąc, zapisywanie wersji w 3 plikach. I co? Wyjebanie bez powodu w trakcie gry aplikacji, niewczytywanie się sejwa i co najzabawniejsze - ostatni autosave sprzed ponad dwóch tygodni(!), a wspomnianych 3 plików nawet nie widzę.

 

Wypierdalam to gówno w pizdu :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...