Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjść na świeże powietrze i pokopać piłkę. Albo się zakochać.

Miałem iść wieczorem grać, ale po wczorajszym meczu coś dziwnego sobie nadwyrężyłem w stopie, że czułem jakby skurcze na, najwidoczniej, jakimś mięśniu ciągnącym się od dużego palca do pięty, kurwa nawet nie wiedziałem, że tam jest mięsień. Tym niemniej lekko mi to napuchnęło i wolę nie pogłębiać. Zresztą pewnie nawet mimo to wybrałbym jaranko, 4.20 jest tylko raz w roku.

 

Sądząc za gogl imidż to odwodziciel palucha :-k.

Odnośnik do komentarza

 

Wyjść na świeże powietrze i pokopać piłkę. Albo się zakochać.

Grałem prawie 2 godziny, to jak kopałem piłkę pionowo w górę, to wiatr znosił ją na kilkanaście metrów :D

 

Wydaje Ci się, nadajesz po prostu futbolówce niewiarygodną rotację!

Odnośnik do komentarza

 

 

Wyjść na świeże powietrze i pokopać piłkę. Albo się zakochać.

Grałem prawie 2 godziny, to jak kopałem piłkę pionowo w górę, to wiatr znosił ją na kilkanaście metrów :D

 

Wydaje Ci się, nadajesz po prostu futbolówce niewiarygodną rotację!

 

https://www.youtube.com/watch?v=3ECoR__tJNQ

Tak leci dzisiaj piłka... przy każdym strzale :biggrin:

Odnośnik do komentarza

Po heroicznym boju, oglądaniu prawie całego meczu i chyba 5 łącznie zmianami w formacji w odpowiedzi na zmiany Valencii wygrałem z nimi u siebie 1-0 nie pozwalając im stworzyć żadnej sytuacji czy pół-sytuacji podbramkowej i zmuszając do ciągłego strzelania z dystansu, czuje dobrze taktyk.

Zastanawiam się czy po sezonie nie sprzedać Caicedo, ostatni dzwonek na jego sprzedaż, niedługo 28 lat na karku, zarabia najwięcej w całym zespole, jest dobry, ale nie jest wybitny, a z niecałe 10 melonów może za niego dostanę. I w jego miejsce zastanawiam się nad Milikiem, zarabiałby ponad 5 razy mniej, kosztowałby jakoś 2-3 miliony i ma jeszcze potencjał, jeżeli wierzyć skałtowi, no tylko nie jestem pewny, czy strata na jakości w ataku nie będzie za duża, napastnik gra u mnie jako fałszywa 9, tak wyglądają obaj http://i.imgur.com/ijev8Ks.jpg. Nie da się ukryć, że Milik jest słabszy, ale niewiele. Tylko ta determinacja na 10 u niego mnie boli najbardziej. No i drybling f9 się jednak przydaje.

Odnośnik do komentarza

a ja myślę nad zakupem Romka II TW

mi sie srednio podoba, w sensie chyba nie ogarniam sterowania

 

 

No już miałem tutaj rozkminę w tym temacie - podobno to zależy od poziomu ligi jak wyceniani są zawodnicy. Sprzedałem jakiegoś swojego grajka za 3 mln, to z miejsca we Włoszech czy gdzieśtam był wyceniony na 8 mln. I fakt, że za piłkarzy o wartości 1,2mln dostaję oferty nawet na 20 mln.

 

w FM 15 jest dużo bardziej prawilnie

o widze Panowie eksperci olali ciepłym moczem temat analizy bazy treningowej, dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...