Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Good Luck! Z Biedry reklamowka? :)

 

Apropos wyjazdów, to pamiętam jak w szkole pojechaliśmy do Częstochowy i byliśmy bardzo grzeczni, bo pilnowali nas nauczyciele, gdyż nieco wcześniej jakaś starsza klasa była na wycieczce w kinie i jeden chłopak wypił za dużo, obrzygał jakaś babke w kinie, a na koniec zesral się w autobusie :)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Odkopuję. Knapik to większy cham od Durczoka. I nie myje rąk po sraniu. Pewne info.

 

https://www.youtube.com/watch?v=rUG6VhOw4rI

 

A to widziałeś? Toć to zwykłe skurwysyństwo jest. Nie wiem jak ci ludzie mogą sobie potem w lustro spojrzeć.

 

 

A kto to w ogole jest Knapik? :|

 

 

W ogole jak wlaczylem ten link (blad) myslalem ze chodzi o tego lektora i ze bedzie beczka smiechu. a tu jakies bzdury jak dla ograniczonych umyslowo dzieci :|

Odnośnik do komentarza

@Smetek, dalem 110 zeta via Nuuvem, smiga zajo w wysokich detalach, wyglada fajnie. Online jeszcze nie grałem, rozpierdalam tryb fabularny

Nuuvem ? cóż to jest ?

 

póki co zakupczyłem Cities Skylines, jaram się niemiłosiernie, nikt wczoraj nie dał jakiejś dobrej rekomendacji na eFeMa, Widzewem nie chce grać co by Miśka nie dołować, no to chyba czas zrobić Koluszki City - nową stolicę polszy

Odnośnik do komentarza

 

@Smetek, dalem 110 zeta via Nuuvem, smiga zajo w wysokich detalach, wyglada fajnie. Online jeszcze nie grałem, rozpierdalam tryb fabularny

Nuuvem ? cóż to jest ?

 

póki co zakupczyłem Cities Skylines, jaram się niemiłosiernie, nikt wczoraj nie dał jakiejś dobrej rekomendacji na eFeMa, Widzewem nie chce grać co by Miśka nie dołować, no to chyba czas zrobić Koluszki City - nową stolicę polszy

 

tez chyba dzisiaj kupie Skylines :-k zaczales juz grac?

Odnośnik do komentarza

 

ps. cudownie sie gra w Szkocji :serce:

Mówiłem. A cała zabawa zacznie się dopiero w Premier League :D

 

schizzm - współczucia. Kupuj 15 i zaczynaj bajlando szkockie od nowa.

 

ta Szkocja wygląda kusząco, dostajesz jakiś wychowanków spoza Wielkiej Brytani ?

tez chyba dzisiaj kupie Skylines :-k zaczales juz grac?

właśnie mam rozterkę czy opłaca mi się jeść sniadanie i tracić czas ;) zaraz chyba odpale, poczytam tylko o tych modach co są w warsztacie steam, jest ponoć coś co automatycznie usuwa opustoszałe budynki, ponoć przydatne
Odnośnik do komentarza

Ziomki, gracie jeszcze w Fifę? Ja wczoraj po paru dniach odpaliłem futa i handicap mi pokazał największego faka w życiu - wygrywam 1-0, 90. minuta, biegnę sobie Walkerem po prawym skrzydle, nagle drogę zabiega mu MÓJ Cuadrado, obaj się wyjebują, przeciwnik przejmuje piłkę, kontra i gol :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...