Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ale chujowy tor zrobili na Narodowym :/

tory jednodniowe są zawsze chujowe. Chcesz żużla na niezłym torze, to najblizej do Bydgoszczy chyba byś miał. Choć i tak uważam, że trójka Leszno/Częstochowa/Gorzów jest najciekawsza pod względem nawierzchni na torach, a Toruń ma zdecydowanie najładniejszy stadion, ale lekko betonowa nawierzchnię.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J52rN0aNfYIBoże, jakie to jest zajebiste. Lata osiemdziesiąte w pełnej krasie.

BTW - Szczurek widzę że oceniałeś na RYMie, masz moze gdzieś ten album, bo w internetach jest tylko jakaś zawirowana wersja.

 

Do Częstochowy chyba bym miał bliżej :-k

 

 

Najlepszy na świecie tor do ścigania jest u nas :). Szkoda tylko, że granatowomarynarkowi załatwili nam z głowy ligę w tym sezonie...

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, nocna zmiana z Peterhead ;). O kurde, Birmingham City daje 200 tysięcy euro za mojego 17-letniego pomocnika. :-k Mimo wszystko mam nadzieję, że uda się go utrzymać.

 

Kwiecień to miesiąc kontrastów w BCN. Z jednej strony turyści, którzy na siłę chodzą w krótkich spodenkach i koszulkach z krótkim rękawem, z drugiej miejscowi, którzy poginają jeszcze w cieplejszych płaszczach. ;) Ale temperatura w końcu się unormowała na tych 20 stopniach. Teraz już powinno dawać tylko do pieca :).

 

A przy okazji wziąłem krótkie wolne w robocie i na początku maja ponownie 4-dniowa wizyta w kraju :)

Odnośnik do komentarza

Cała Szkocja.

 

Trzeci Hibernian (42 pkt po 25 kolejkach) przegrywa u siebie z outsajderami z Cowdenbeath (13 pkt po 25 kolejkach) 0:5 :D.

 

Btw. w Championship straszni rzeźnicy grają, liczba kontuzji w trakcie meczu jest większa niż dwa poprzednie sezony razem wzięte :/

 

hmm.. do tej pory wszyscy grali ustawieniem 4-4-2. Teraz Falkirk i Dundee przerzucili się na moje 4-1-3-2, tworzę trendy taktyczne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...