Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jednak dobrze, że Korwin mówił dzisiaj o strzelaniu do górników (nie, żebym się z nim nie zgadzał).

Już byłem w stanie uwierzyć, że go cyganka odmieniła i planuje na serio coś robić w tej kampanii, ale jednak, później pewnie po prostu przez wiek, zaczyna prawdziwą kampanię - zaniżania wyników.

Odnośnik do komentarza

Ale jednak dobrze, że Korwin mówił dzisiaj o strzelaniu do górników (nie, żebym się z nim nie zgadzał).

Już byłem w stanie uwierzyć, że go cyganka odmieniła i planuje na serio coś robić w tej kampanii, ale jednak, później pewnie po prostu przez wiek, zaczyna prawdziwą kampanię - zaniżania wyników.

E tam, jak dla mnie to dobrze z tego wybrnął. Przeciętny Kowalski widzi większość protestów w stylu: "co te kurwy znowu chcą? Jeszcze im mało?", a Januszaj powiedział że strzelałby dopiero jakby dochodziło do aktów wandalizmu.

 

Poza tym to mit, że po takich wypowiedziach mu spadały słupki. Jego wyborcy raczej wiedzą czego się spodziewać.

Maryniarze, code red!!!

http://i.imgur.com/CeW30dU.jpg

Nie świruj tylko szukaj klubów z kibicami dla których chciałby trenować Jerzy Sracz :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...