Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wayne Rooney w Celtiku....

Jak Ashley Young wyruchał tę ligę, to Rooney pewnie ją zgwałci analnie z użyciem łyżki do butów.

Naprawdę? Przeciętny Janusz widząc reportaż w TVN/TVP/Polsacie odnośnie tego, że Korwin mówi o strzelaniu zareaguje pozytywnie? Dalej skutecznie zniechęca do siebie ludzi, którzy być może byliby w stanie kiedyś na niego zagłosować.

Przeciętny widz TVN i tak ma Korwina za oszołoma więc to żadna strata. Ja go cenię właśnie za ten brak kunktatorstwa. Nie różniłby się niczym od lawirantów pokroju Gowina albo innego śmiecia Zalewskiego gdyby słodkim pierdzeniem mydlił oczy potencjalnym wyborcom. Ma swoje twarde przekonania i nigdy ich nie zmieni. Jak widać do coraz większej liczby ludzi to trafia i przemawia. Janusz to wariat, ale przynajmniej autentyczny. Za to go uwielbiam.

Odnośnik do komentarza

Ta biała kiełbacha jest w pakiecie z jakimś musztardowym sosem. Zara se nałożę :D


W te wolne rynki i całkowite zniesienie podatków to przestałem wierzyć już jakiś czas temu, bo to pewnie niemożliwe dopóki istnieje UE (i biorąc pod uwagę stan tego pożal się Boże państwa). W dodatku po krótkim zajaraniu się ekonomią stwierdziłem, że to nie dla mnie. Dlatego teraz przede wszystkim cenię sobie kwestie światopoglądowe, i jako stara konserwa w pełni zgadzam się z JKM niemal we wszystkim :profesor:

Odnośnik do komentarza

Zająć trzecie miejsce w grupie musimy, hajs zgarnęliśmy z LM to możemy iść wojować do LE :D Wcześniej Szkocją wygrałem 4:2 z Macedonią.

 

 

Nie uwierzycie kto trenuje (z sukcesami) Lyon.... jest obecnie najlepszym polskim trenerem, ja jestem drugi.

Odnośnik do komentarza

W ogóle to jestem mega zaskoczony i zbudowany popularnością Kukiza. Jak po wyborach połączy siły z Korwinem to będzie dobrze.

 

Wkurwia mnie tą Ukrainą - kompletnie się z nim nie zgadzam w tym względzie, ale to człowiek spoza układu i betonu więc ma zielone światło.


Masz Hokiej wyjaśnienie od Pana Janusza.

 

 

 

"Zwracam uwagę, że "górnik" używający kilofa do rozwalania budynków i samochodów - nie jest "górnikiem" tylko zwykłym bandytą. Natomiast górników, którzy są ciężko pracującymi ludźmi, bardzo szanuję - i czynnie dbam o to, by niektórzy działacze związkowi, politycy, bojownicy z Globalnym Ociepleniem itp. - nie pozbawiali ich pracy."

 

[/
Odnośnik do komentarza

Mnie chciała Hiszpania, ale jako Szkot średnio pasuje do jakiejś finezyjnego iberyjskiego klepania, więc niech spierdalają. CZekam na Tartan Army, ale Strachan niczym przyspawany do stołka :angry:


W ogóle w najnowszej Angorze przeczytałem o tym, że ojciec Schmeichela urodził się w Wąbrzeźnie - mieście niedaleko wioski w której mieszka moja rodzina ze strony babci. Jeździłem tam za dzieciaka na wakacje i mieszkają tam właśnie Schmeichele. Popytałem i okazuje się, że Peter Schmeichel to ich kuzyn. Ja pierdolę, jestem w lekkim szoku.

 

Może nie jest to tak efektowna historia jak ta Stefana, ale musiałem się nią z wami podzielić.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę? Przeciętny Janusz widząc reportaż w TVN/TVP/Polsacie odnośnie tego, że Korwin mówi o strzelaniu zareaguje pozytywnie? Dalej skutecznie zniechęca do siebie ludzi, którzy być może byliby w stanie kiedyś na niego zagłosować.

Moja mama nie jest fanką Korwina, ale powiedziała że z górnikami ma rację i zastanawia się czy na niego nie zagłosować (pewnie i tak da na Kukiza).

Odnośnik do komentarza

Ale Janusz nie musi przekonywać przekonanych, raczej powinien się skoncentrować na przekonywaniu nieprzekonanych. Tzn powinien jakby faktycznie chciał wygrać jakieś wybory. I raczej nie musi w tym celu lizać rowów, natomiast nierzucanie haseł typu strzelać do górników na pewno by pomogło.

Odnośnik do komentarza

Przecież nie powiedział żeby strzelać do górników, tylko do wandali i bandytów. No kurwa, oczadziałeś?

 

No i mówię - generalnie odbiór społeczeństwa jest imo taki, że należy tych przysłowiowych górników jebać siekierą, więc akurat tu mógł paradoksalnie zaplusować :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...