Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A' propos szczania do zlewu. Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i w końcu do domu.

wiedzialem jak to sie konczy wiec juz w polowie czytania parskalem ze smiechu :keke:

Odnośnik do komentarza

 

A ja zara gram z Gangiem Albanii. Na siłkę mi się nie chce iść kurwa :/

Wyloguj sie do zycia, leniu smierdzacy :P

 

Zara do sklepu pójdę. Porobiłbym coś pożytecznego, ale czekam na decyzję kurew z gminy czy będę mógł bez problemów prowadzić działalność.

Odnośnik do komentarza

 

 

A ja zara gram z Gangiem Albanii. Na siłkę mi się nie chce iść kurwa :/

Wyloguj sie do zycia, leniu smierdzacy :P

 

Zara do sklepu pójdę. Porobiłbym coś pożytecznego, ale czekam na decyzję kurew z gminy czy będę mógł bez problemów prowadzić działalność.

 

Czym bedziesz sie zajmowal? w dzialalnosci ofc.

Odnośnik do komentarza

SZU, krazy plota ( http://www.fichajes.net/noticias/everton-pedira-cesion-sergi-roberto-20150414.html), ze do Evertonu ma dolaczyc S. Roberto z Barcelony. Wiesz cos wiecej na ten temat?

No już jakiś czas go łączą z EFC. Wolałbym Deulofeu, bo o nic praktycznie nic nie wiem. Potrafi on cuś ciekawego?

 

Coś na rzeczy pewnie jest, bo Gibson wiecznie rozjebany, Barry mega zawód w tym sezonie, Osman młodszy nie będzie, a Besić i McCarthy nie dają za dużo z przodu.

Odnośnik do komentarza

 

Zara do sklepu pójdę. Porobiłbym coś pożytecznego, ale czekam na decyzję kurew z gminy czy będę mógł bez problemów prowadzić działalność.

jakie widmo odmowy Ci grozi ? w sensie do czego mogą się przyjebać ?

 

Jest opłata targowa w wysokości 650 zł dziennie w przypadku handlu w obiekcie tymczasowym :D

 

Muszę się tymczasowo zameldować w tym domu przy którym będę prowadził działalność i wtedy powinienem być zwolniony. Jak nie to będę kombinował inaczej.

Odnośnik do komentarza

Jest opłata targowa w wysokości 650 zł dziennie w przypadku handlu w obiekcie tymczasowym :D

 

Muszę się tymczasowo zameldować w tym domu przy którym będę prowadził działalność i wtedy powinienem być zwolniony. Jak nie to będę kombinował inaczej.

niezłe kokosy... zakładam, że meldunek u kogoś to pewnie przysłowiowy tysiak miesiecznie albo stówka dziennie ;) handel tymczasowym meldunkiem pewnie kwitnie aż miło !
Odnośnik do komentarza

 

SZU, krazy plota ( http://www.fichajes.net/noticias/everton-pedira-cesion-sergi-roberto-20150414.html), ze do Evertonu ma dolaczyc S. Roberto z Barcelony. Wiesz cos wiecej na ten temat?

No już jakiś czas go łączą z EFC. Wolałbym Deulofeu, bo o nic praktycznie nic nie wiem. Potrafi on cuś ciekawego?

 

 

Jezeli jego zadania ograniczaja sie do odebrania pilki i podania do najblizszego partnera, to zdarza mu sie tego nie spierdolic. Niby od poczatku kariery byl kreowany na nastepce Xaviego, ale teraz blizej mu jednak do BBM. Im mniej podan do przodu, tym lepiej dla niego.

Ale gdy ma grac jako rezyser gry, to jest dramat. Nie wiem, w jakiej roli mialby przychodzic do EFC... nastepca Barry'ego ?

Odnośnik do komentarza

Ja też.


 

Jest opłata targowa w wysokości 650 zł dziennie w przypadku handlu w obiekcie tymczasowym :D

Muszę się tymczasowo zameldować w tym domu przy którym będę prowadził działalność i wtedy powinienem być zwolniony. Jak nie to będę kombinował inaczej.

niezłe kokosy... zakładam, że meldunek u kogoś to pewnie przysłowiowy tysiak miesiecznie albo stówka dziennie ;) handel tymczasowym meldunkiem pewnie kwitnie aż miło !

 

A nie wiem. To dom mojej cioci więc mam za darmo :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...