Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ się polski fuzbal rozwija :-k. Cracovia ogrywa w kwalach do LM Porto, Zagłębie AZ, a Legia spokojnie Nordsjaelland :D.

 

Cracovia o wejście do grupy powalczy z Ajaxem, Zagłębie z Monaco, a Legia z Partizanem.

 

Póki co ja jestem pewny gry w LM, Wisła w LE, Cracovia w któryś z tych rozgrywek też zagra, a Legię stać na awans. Zagłębie będzie miało raczej ciężko, no ale postęp i tak jest :P.

Odnośnik do komentarza

LM: Lech, Benfica, PSV, Hibernian - jest okazja na rewanż za zeszłoroczny wpierdol, grupa jak najbardziej do wyjścia.

 

W LE Wisła (Sporting, Bazylea, Slovan) i Cracovia (Arsenal, Partizan, Anderlecht)

 

Nie jest źle, ale Legia zjebała strasznie, bo z Partizanem wygrali na wyjeździe, a u siebie przejebali 1:2 (prowadzili po dziesięciu minutach).

Odnośnik do komentarza

Hmm, ciężko stwierdzić bo to zupełnie inne realia, otoczenie i postacie. W The Wire i Shield mimo wszystko mamy do czynienia z walką dobra ze złem, a w Oz są sami zepsuci kryminaliści z krwi i kości. Na pewno jest to jakiś Prison Break albo Alcatraz. Brudny, surowy klimat więzienia o zaostrzonym rygorze ze skorumpowanymi strażnikami, a osią tego wszystkiego jest ciągła walka o wpływy i próba przeżycia. Nie ma takiego drugiego ;)



http://i.imgur.com/EWZ09HY.jpg

 

 

Hearts prowadził.

Co kurwa? :D Typ w całej karierze wygrał drugą ligę i obejmuje Celtic?

Odnośnik do komentarza

Hmm, ciężko stwierdzić bo to zupełnie inne realia, otoczenie i postacie. W The Wire i Shield mimo wszystko mamy do czynienia z walką dobra ze złem, a w Oz są sami zepsuci kryminaliści z krwi i kości. Na pewno jest to jakiś Prison Break albo Alcatraz. Brudny, surowy klimat więzienia o zaostrzonym rygorze ze skorumpowanymi strażnikami, a osią tego wszystkiego jest ciągła walka o wpływy i próba przeżycia. Nie ma takiego drugiego ;)

http://i.imgur.com/EWZ09HY.jpg

 

 

Hearts prowadził.

Co kurwa? :D Typ w całej karierze wygrał drugą ligę i obejmuje Celtic?

 

Nom :D

 

 

Stworzyłem potwora taksę w reprze Brazylii:

 

http://i.imgur.com/4gWlsEh.jpg

 

Strachan jednak opuścił Szkocję, więc złożyłem podanie, to też był jeden z celów tego sejwa.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak szu polecał chyba ponad rok temu Utopię do luknięcia. Wtedy to zlałem,ale ostatnio zabrałem się i wciągnąłem oba sezony w niecały tydzień. Kozacki serial. Szkoda,że nie będzie kontynuacji,bo finisz drugiego sezonu jasno wskazuje,że taka miała być. Ale i tak jestem zadowolony,że obejrzałem,więc dziękuję pan szu. :D

Odnośnik do komentarza

Hmm, ciężko stwierdzić bo to zupełnie inne realia, otoczenie i postacie. W The Wire i Shield mimo wszystko mamy do czynienia z walką dobra ze złem, a w Oz są sami zepsuci kryminaliści z krwi i kości. Na pewno jest to jakiś Prison Break albo Alcatraz. Brudny, surowy klimat więzienia o zaostrzonym rygorze ze skorumpowanymi strażnikami, a osią tego wszystkiego jest ciągła walka o wpływy i próba przeżycia. Nie ma takiego drugiego ;)

 

 

 

http://i.imgur.com/EWZ09HY.jpg

 

 

Hearts prowadził.

Co kurwa? :D Typ w całej karierze wygrał drugą ligę i obejmuje Celtic?
U mnie w trzecim sezonie wygrał z nimi ligę o trzy pkt nad Celtikiem.
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak szu polecał chyba ponad rok temu Utopię do luknięcia. Wtedy to zlałem,ale ostatnio zabrałem się i wciągnąłem oba sezony w niecały tydzień. Kozacki serial. Szkoda,że nie będzie kontynuacji,bo finisz drugiego sezonu jasno wskazuje,że taka miała być. Ale i tak jestem zadowolony,że obejrzałem,więc dziękuję pan szu. :D

No Utopia dojebana. Szczególnie pierwszy sezon.

Odnośnik do komentarza

No i zostałem selekcjonerem Szkocji :) Moja trzecia kadra po USA i Brazylii. Kwalifikacje do euro, po 4 kolejkach mamy 9 punktów, w grupie Portugalia, Albania, Czechy, Macedonia i Malta. Stracahn ograł Portugalię, Czechy i Maltę, przegrał z Albanią.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...