Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

jmk weź Lecha będziesz wszystkich jebał w dupę!!!!!!!

Popierdolony jesteś czy co? Czym różni się gra Lechem od gry Legią czy inną Wisłą? :D

 

Polską ligę jest dość łatwo zdominować. Mi się podoba, że robię to samymi Polakami, od paru sezonów prawie bez transferów. Wprowadzam do gry kolejnych wychowanków, a polska liga i inne zespoły jakoś się rozwijają. W tym sezonie dwa zespoły w LM zagrały :D.

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie z polskiej ligi nie mam zbyt wielkiego wyboru kogo mógłbym prowadzić ;)

 

No, ale fakt Lecha, Cracovii, Arki, Lechii, Sosnowca nigdy bym nie objął :D Grałem już Pogonią, za łatwo było w Polsce, za trudno w Europie, odszedłem do Fiorentiny, potem do Monaco i mi się sejw znudził.

Odnośnik do komentarza

Ostatecznie Nawałka powołał siedemnastu moich zawodników. Jestem z nimi w grupie, to może być dziwne :-k.

 

W Lidze Narodów też na Polaków trafiłem :D.

 

Przez te ME graliśmy z Cracovią praktycznie bez składu i przegraliśmy 1:2.

 

Jedyny plus tego to Pasy z wicemistrzem ;).

 

Ja w LM, Pasy w kwalach do LM. Wisła pewna LE, a w kwalifikacjach Legia i Zagłębie.

 

Przynajmniej presji passy bez porażki już nie ma, będzie można jeszcze częściej młodych ogrywać.

Odnośnik do komentarza

Dobra, na Shinniego nie ma szans. Jebany chce 14k tygodniowo. Chyba oszalał.


 

Rangers wracajo do Europy po 6 latach.


A lole z Aberdeen nie dali rady wbić się nawet do drugoligowych baraży. Awansował Kilmarnock, a w barażach zagra ktoś z pary QotS/Raith przeciwko Motherwell.

Jak sobie Peterhead radzi? :)

 

W poprzednim sezonie zajęli ostatnie miejsce w 4. lidze :D Teraz otarli się o play-offy, ale tylko 5 miejsce ostatecznie.


Partick Thistle z Pucharem Szkocji :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...