Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Ciekawość zawodowa? :>

 

Coś w tym stylu ;) Mam pomysłna pewien projekt i zastanawiałem się przez chwilę, czy to nie jest coś podobnego. Nie jest, ale może się przydać jako inspiracja, więc zapisuję sobie :)

 

BartuS, a Ty słuchaj też ;) Jeszcze nie wiesz o co chodzi, ale się dowiesz ;)

 

 

Wut? :D

 

Drugi temat, pogadamy po przyszłej środzie ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem czy jest coś, co skończę oglądać szybciej niż najbardziej przereklamowany serial wszechświata czyli "Gra o tron"

Przerzuć się na "Czterech pancernych..." albo jakiś maltański serial kryminalny, serialowy hipsterze, którego mainstream się nie ima.

 

 

Muszę poszukać :-k

 

Poza tym GoT jest chujowa jak polska ekstraklasa piłkarska. Oprócz widoków akcja wartka jak PLH.

 

Dobra gościu spoko że to napisałeś już przestaję oglądać

Odnośnik do komentarza

Airwolf, ale ja nie lubiłem, bo się boję wysokości.

 

Dziękuję. Jesteś dobrym człowiekiem, nie to co ten chujek z Kalisza :keke:

 

Ty też plusik, a co :)

 

 

 

Nie wiem czy jest coś, co skończę oglądać szybciej niż najbardziej przereklamowany serial wszechświata czyli "Gra o tron"

Przerzuć się na "Czterech pancernych..." albo jakiś maltański serial kryminalny, serialowy hipsterze, którego mainstream się nie ima.

 

 

Muszę poszukać :-k

 

Poza tym GoT jest chujowa jak polska ekstraklasa piłkarska. Oprócz widoków akcja wartka jak PLH.

 

Dobra gościu spoko że to napisałeś już przestaję oglądać

 

 

Dzięki gościu, że po chuj to skomentowałeś. Było to niezbędne :) jesteś nieoceniony

Odnośnik do komentarza

Z Sevillą 1:1.

 

 

Ej, przed chwilą był u mnie kurier, wpadł zdyszany, podał mi paczkę i od razu zbiegł, pomyślałem, że się spieszy. Wszedłem do mieszkania, paczka pusta, otwarta, wybiegłem na dół, ale kuriera już nie było widać. Co mogę zrobić? Niby nic wielkiego, bo to "tylko" tusz, no ale 50zł piechotą nie chodzi..

 

Jeżeli kurier dał ci otwartą paczkę i nie było zawartości w środku to powinieneś im zrobić awanturę, że to kradzież i żaden protokół szkody nie wchodzi w grę. Protokół to oni mogą sobie spisać jak jest uszkodzenie, albo jakieś braki i opakowanie jest nienaruszone. Teraz to powinni raczej wyjaśnić w jaki sposób stało kurier doręczył ci otwartą już przesyłkę. Podpisywałeś w ogóle odbiór czy tylko dał ci paczkę i spierdolił?

Odnośnik do komentarza

To tym bardziej jakiś przekręt. Nawet nie mają potwierdzenia, że odebrałeś paczkę. Przedzwoń jutro jeszcze raz i opisz im to dokładnie. W sumie możesz spokojnie powiedzieć im, że towar ma się znaleźć i nie interesuje cię sposób w jaki to zrobią, a jak nie to zgłaszasz sprawę na policję. Powinno spokojnie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, że nie mam sprzętu, który by GTA 5 uciągnął :(

Taki sprzęt nazywa się konsola i jest w miarę przystępnej cenie dla osób zarabiających w branzy IT na ałejeu ;)

 

W branży IT nie robię, więc się do tej gurpy nie wpisuję ;).

 

W sumie zastanawiałem się trochę nad tym, Ps4 kosztuje tutaj 399 euro, ale w zasadzie po co mi konsola, jak tytuły na te platformy generalnie mnie nie interesują :(. Jak już to musiałbym zakupić Ps3, żeby zagrać w RDR, bo to chyba jedyna gra konsolowa, na którą mam ogromne ciśnienie...

 

A i telewizora też nie mam, więc wydatki rosną ;)

 

https://www.humblebundle.com/- no nawet, nawet ten humble, ale nie wiem, czy brać :-k

Odnośnik do komentarza

To tym bardziej jakiś przekręt. Nawet nie mają potwierdzenia, że odebrałeś paczkę. Przedzwoń jutro jeszcze raz i opisz im to dokładnie. W sumie możesz spokojnie powiedzieć im, że towar ma się znaleźć i nie interesuje cię sposób w jaki to zrobią, a jak nie to zgłaszasz sprawę na policję. Powinno spokojnie wystarczyć.

 

Dzięki za podpowiedzi :)

 

 

 

Schizzm, tylko Generals zajebiste, grałem w to sporo kiedyś. Samo niestety nigdy w promo jeszcze nie trafiłem za jakieś 5 zł.

Odnośnik do komentarza

 

To tym bardziej jakiś przekręt. Nawet nie mają potwierdzenia, że odebrałeś paczkę. Przedzwoń jutro jeszcze raz i opisz im to dokładnie. W sumie możesz spokojnie powiedzieć im, że towar ma się znaleźć i nie interesuje cię sposób w jaki to zrobią, a jak nie to zgłaszasz sprawę na policję. Powinno spokojnie wystarczyć.

 

Dzięki za podpowiedzi :)

 

 

 

Schizzm, tylko Generals zajebiste, grałem w to sporo kiedyś. Samo niestety nigdy w promo jeszcze nie trafiłem za jakieś 5 zł.

 

 

Spoko. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz. Strasznie mnie wkurwiają takie zachowania kurierów, a od paru lat użeram się z nimi codziennie tylko w innej firmie.

Odnośnik do komentarza

 

 

To tym bardziej jakiś przekręt. Nawet nie mają potwierdzenia, że odebrałeś paczkę. Przedzwoń jutro jeszcze raz i opisz im to dokładnie. W sumie możesz spokojnie powiedzieć im, że towar ma się znaleźć i nie interesuje cię sposób w jaki to zrobią, a jak nie to zgłaszasz sprawę na policję. Powinno spokojnie wystarczyć.

 

Dzięki za podpowiedzi :)

 

 

 

Schizzm, tylko Generals zajebiste, grałem w to sporo kiedyś. Samo niestety nigdy w promo jeszcze nie trafiłem za jakieś 5 zł.

 

 

Spoko. Jak będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz. Strasznie mnie wkurwiają takie zachowania kurierów, a od paru lat użeram się z nimi codziennie tylko w innej firmie.

 

 

Jeśli serio to nie przypadek (?) albo coś się stało, nie wiem sprzedawca nawalił czy coś to nie mam pojęcia co nim kierowało. Wyjmować głupi tusz jeszcze zamiennik do starej drukarki? Po nazwie nadawcy widać było co tam jest w środku... a nawet jeśli to jak zobaczył co to to mógł jakoś odłozyć i niezdbale zakleić... eh... Nawet przeszedłem się po okolice, żeby sprawdzić czy może mu gdzieś nie wypadło.

 

 

Jak Fifa 97 :-k

 

 

6:6 się skończyło :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...