Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dzień dobry, dawno tu nie byłem :P Zapytam, co sądzicie o takim źródle FMa? http://allegro.pl/football-manager-2015-fm2015-pl-steam-okazja-tanio-i5092639036.htmlNiby koleś ma mase pozytywów, ale jednak za tą cenę, że tak powiem nie może to działać :P Pamiętam, że ktoś na forum już o to pytał, ale weź się doszukaj teraz.

Wczoraj tu kupiłem, działa :kekeke:. Nie wiem na jak długo, ale na razie jest ok.

 

Dzięki, w sumie 2,5zł to marne ryzyko, zamówię sobie jak wróce z uczelni. :) Nie ma jakichś konfliktów logowań związanych z masą użytkowników tego konta?

 

 

Sam tak kupiłem 15 i całkiem jest dobrze ;)

Pulek weź Rio Ave ;)

 

Odnośnik do komentarza

nie no, stara historia. to musi być kraj, w której są zespoły liczące się europie.

 

ja standardowo wezmę jakiś zespół z drugiej albo trzeciej ligi tego kraju, awansuje do najwyższej, później zdobędę mistrzostwo, będę grał w pucharach jak równy z równym etc., a przy tym zawsze będę miał dwóch/trzech rywali w lidze.

 

najlepsza kariera w FM to ta Spartą Rotterdam, gdzie po 9 latach zdobyłem LM, ale to była kozacka kapela.

 

na ten przykład Liga Polska jest za łatwa, Chorwacka też, i Bułgarska i cała reszta. Francuska była spoko, ale tam popełniłem zasadniczy błąd, i w sumie nie było feelingu w grze. liga włoska to nieporozumienie (12 rezerwowych WTF?!).

Odnośnik do komentarza

A bo ja jestem nie w temacie - to już po ludzku FM2015 się spiracić nie da? Serio pytam.

w tym roku wyskakiwaly crashe, przynajmniej w pierwszych wersjach.

 

pewnie dla niektórych lepiej mieć pirata za 2,50 niż nie mieć w ogóle gry. ;)

Ale przecież pirata można mieć za friko, więc trzeba być już ultra frajerem, żeby za to płacić.

 

skad wiesz? moze byle jakiego pirata mozesz miec za darmo, ale w tym roku zeby miec w pelni stabilna gre bez crash dumpow trzeba bylo cos innego wymyslec.

Odnośnik do komentarza

 

 

pewnie dla niektórych lepiej mieć pirata za 2,50 niż nie mieć w ogóle gry. ;)

Ale przecież pirata można mieć za friko, więc trzeba być już ultra frajerem, żeby za to płacić.

 

podejrzewam, że skoro ciemna masa kupuje takie pozycje na allegro to jeszcze twierdzi ze to legalne :))))

 

ani tak nie twierdze, ani tym bardziej nie jestem ciemna masa. ale jak mam sciagac jakies torrenty chuj wie skad to wole wydac te jebane 2,50 zł na stabilna gre na steamie, najwyzej odpuszcze sobie jedna tatre albo harnasia :))))))

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie wiem czy potrafiłbym zdalną robotę ogarnąć - w domu tyle przeszkadzaczy, tyle rzeczy, które czas zajmują.

2x w tyg pracuje z domu, super sprawa. Kwestia organizacji. Paradoksalnie więcej robię niż w jak jestem w pracy, gdzie ktoś przychodzi, truje, a tu mam spokój i ewentualnie jak ktoś coś chce konkretnego to Skype i nie ma gadania o dupie maryni.

 

o matko, Skype? a o Lyncu nie słyszeli :P ?

 

Słyszeli, ścierwo straszne.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie wiem czy potrafiłbym zdalną robotę ogarnąć - w domu tyle przeszkadzaczy, tyle rzeczy, które czas zajmują.

2x w tyg pracuje z domu, super sprawa. Kwestia organizacji. Paradoksalnie więcej robię niż w jak jestem w pracy, gdzie ktoś przychodzi, truje, a tu mam spokój i ewentualnie jak ktoś coś chce konkretnego to Skype i nie ma gadania o dupie maryni.

 

o matko, Skype? a o Lyncu nie słyszeli :P ?

 

Słyszeli, ścierwo straszne.

 

Może ze starej wersji korzystałeś ? 2010 jest bardzo zajebista :) przynajmniej w sieci LAN, przy VPN miewa problemy ze stabilności
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie wiem czy potrafiłbym zdalną robotę ogarnąć - w domu tyle przeszkadzaczy, tyle rzeczy, które czas zajmują.

2x w tyg pracuje z domu, super sprawa. Kwestia organizacji. Paradoksalnie więcej robię niż w jak jestem w pracy, gdzie ktoś przychodzi, truje, a tu mam spokój i ewentualnie jak ktoś coś chce konkretnego to Skype i nie ma gadania o dupie maryni.

 

o matko, Skype? a o Lyncu nie słyszeli :P ?

 

Słyszeli, ścierwo straszne.

 

Może ze starej wersji korzystałeś ? 2010 jest bardzo zajebista :) przynajmniej w sieci LAN, przy VPN miewa problemy ze stabilności

 

Nope, 2013. Zajebiście obciąża system. W ogóle lipa jest taka, że jak masz kilka różnych haseł (inne domenowe, inne do outlooka), to Lync ma problem z pamiętaniem haseł, pomimo, że zaznaczysz zapamiętywanie to on tego nie łyka :D najlepiej jakby każde było takie samo...

Odnośnik do komentarza

nie no, stara historia. to musi być kraj, w której są zespoły liczące się europie.

 

ja standardowo wezmę jakiś zespół z drugiej albo trzeciej ligi tego kraju, awansuje do najwyższej, później zdobędę mistrzostwo, będę grał w pucharach jak równy z równym etc., a przy tym zawsze będę miał dwóch/trzech rywali w lidze.

Jak dla mnie Serca Midlothianu pasują do tego opisu idealnie. Poza tym liczeniem się w Europie, ale Celtic gra prawie u wszystkich w LM co roku.

jmk - ile przewagi nad Celtikiem?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...