Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A propos Freddiego Adu:

 

"Regrettably, some players have complained that the teenager “can’t be bothered” with his Castilla team mates and is only interested in being alongside Cristiano Ronaldo. It’s clear that his integration at Madrid would be much easier and far smoother with player of his own age."

http://as.com/diarioas/2015/04/08/english/1428472956_115991.html

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam sytuacje w fm gdy piłka leci wysoki i spokojnie na aut, nikt z przeciwników nie ma szans na jej przejęcie (bo bramkarz lub koniec boiska) a tymczasem debil z obrony biegnie do niej i główkuje na oślep prosto pod nogi napastników z przeciwnej drużyny.

 

FM tak realny.

Odnośnik do komentarza

 

Mi reprezentacja U-21 podjebała pół składu (11 zawodników) na mecz z San Marino :rotfl:. Oczywiście tego samego dnia też gramy w lidze :D.

Masz jakąś zjebana grę, bo u mnie w Serie B w takiej sytuacji mogę przełożyć mecz.

 

W Valencii też mogłem, chociaż wtedy to dotyczyło dorosłej reprezentacji :-k. No ale i tak prowadzimy 5:1 :kekeke:.

Odnośnik do komentarza

nie ogarniam, dlaczego problem karnych w fm-ie ostatnim jak był spierdolony, tak nadal jest. no chyba, że to ja mam jakąś niedorobioną wersję, w której zawsze zawodnik strzela karnego

U mnie Milik dwa razy zjebał w tym sezonie, ale rywale chyba każdego trafili :D.

O, właśnie Arke trzeci raz się zajebał w akcji ;). Normalnie już przestawiłem, że Kownacki strzela, ale w tym meczu akurat nie gra...

Odnośnik do komentarza

 

nie ogarniam, dlaczego problem karnych w fm-ie ostatnim jak był spierdolony, tak nadal jest. no chyba, że to ja mam jakąś niedorobioną wersję, w której zawsze zawodnik strzela karnego

U mnie Milik dwa razy zjebał w tym sezonie, ale rywale chyba każdego trafili :D.

O, właśnie Arke trzeci raz się zajebał w akcji ;). Normalnie już przestawiłem, że Kownacki strzela, ale w tym meczu akurat nie gra...

 

 

zawsze my strzelamy i zawsze tracimy. i to juz niezależnie od kariery i patcha, na którym się grało. wkurwiające jest to. nigdy w tej wersji nie widziałem spudłowanej/obronionej jedenastki

Odnośnik do komentarza

 

 

nie ogarniam, dlaczego problem karnych w fm-ie ostatnim jak był spierdolony, tak nadal jest. no chyba, że to ja mam jakąś niedorobioną wersję, w której zawsze zawodnik strzela karnego

U mnie Milik dwa razy zjebał w tym sezonie, ale rywale chyba każdego trafili :D.

O, właśnie Arke trzeci raz się zajebał w akcji ;). Normalnie już przestawiłem, że Kownacki strzela, ale w tym meczu akurat nie gra...

 

 

zawsze my strzelamy i zawsze tracimy. i to juz niezależnie od kariery i patcha, na którym się grało. wkurwiające jest to. nigdy w tej wersji nie widziałem spudłowanej/obronionej jedenastki

 

to ciekawe co będzie, jak trafisz na karne w pucharach ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

To w takim razie wszystko jest tylko animacją :D?

No ja pierdolę. To jest tylko animacja strzału - nie liczy się dla ciebie to ile miał miejsca i czasu Chalobah na wpierdolenie tej piły pod twoim bramkarzem? Sorry, ale to ignorancja w chuj.

 

Animacja strzału który, dodajmy, wpada pod nogą niezasłoniętemu bramkarzowi lecąc z żałosną prędkością. Pomijam fakt, że dpś był właśnie na grzybach w polu karnym i podwajał Balantę, kiedy komplet obrońców był już w pk.

 

No bo kurwa ty im kazałeś tak głęboko się bronić, do chuja. Nie wiem co mam zrobić żebyś w to uwierzył skoro skriny cię nie przekonują :D

 

Gdyby to była animacja na kulkach to zaakceptowałbyś ten strzał czy też nie? :D

 

Ale ja ten strzał oglądałem na kulkach. Na nich wygląda równie niedorzecznie, taki strzał na poziomie Premier League to ostatni raz widziałem jak wpadał przy pierwszym meczu De Gei przeciwko City, co Dzeko podobny kapeć wszedł. Ale wtedy De Gea był chujowy, a Zoet jest w sumie bardzo dobry. Dla mnie to, że ten gównostrzał wszedł (całkowicie abstrahując od tego czy kryty czy niekryty, ja mówię o samym strzale) jest niedorzeczne. Zwłaszcza, ze on w sumie zadecydował o wyniku meczu, bo nie było tak, że Arsenal robił ze mną co chciał a ja modliłem się o remis.

 

Ale skumaj, że nie sam strzał jest tutaj ważny. Ważna jest przestrzeń i czas jaką dysponował strzelający - to doprowadziło do tego gola. Równie dobrze mógł zakurwić między widły - to jest nieważne :D

O, Kocian poleciał. Piłkarze znowu gora.

 

[real]

Na 99% Czesio M. wbija.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...