Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

A gol Chalobaha to efekt zbyt negatywnej gry z twojej strony - w momencie podania piłki do niego sześciu twoich zawodników stało w polu karnym, gdzie był jeden zawodnik Arsenalu.

 

UHdWp09.jpg

 

To naprawdę według ciebie jest gol z dupy? :D

No odciąłeś możliwość kontr, ale IMO podszedłeś do tego zbyt ekstremalnie i za głęboko się cofnąłeś. Przeciwko world classowym przeciwnikom to nie jest zbyt dobre rozwiązanie.

Pokaż kilka klatek dalej jak ten gol wpada ;).

 

A tu niespodzianka, nie cofnąłem się za bardzo. Grałem normalną linią obrony + kontratak bodaj (albo defensywa, ale chyba przy 2-1 na kontr przestawiłem) + elastyczny styl gry.

 

No i co z tego jak wpada? To tylko animacja. Kontratak to domyślnie głęboka linia obrony. Poza tym kuknij se w statystyki jak O'Nazi zdominował twoich dwóch pomocników. 21 odbiorów, ja pierdolę :D

Odnośnik do komentarza

To w takim razie wszystko jest tylko animacją :D? Jeszcze chciałem przy okazji zaznaczyć jak bardzo zjebany jest system kontrataków w FMie, to przypomina mi się mecz z Lpoolem, w którym miałem tak lekko licząc przynajmniej 4-5 sytuacji, w której była przynajmniej dwukrotna przewaga moich na ich połowie, z czego przynajmniej dwie sytuacje wyglądały pod tytułem 5 moich 1 oś scousersów i bramkarz. Ofc skrzydłowy och jaka ciamajda przyjmował piłkę na kilometr po prostu podaniu po ziemii, napastnik ojejku sory podawał na aut itp itd. Żeby było zabawniej kolega przeciwko lpoolowi miał dokładnie tej samej kategorii mecz. Możesz się zesrać na zdjęcie Milesa Jacobsona i nie wygrasz bo chuj i już.

Odnośnik do komentarza

Jakie masz role tych dwóch środkowych pomocników?

Zależy w której taksie, z Arsenalem grałem obiema, szczerze mówiąc nie pamiętam dokładnie, w którym momencie którą, ale pierwszą bramkę strzeliłem jedynką, dwie bramki straciłem dwójką i chyba potem jedynką straciłem ostatnią. jedynka (jedyne polecenit to podania w pk), dwójka, polecenia indywidualne często są różne w zależności od słabych punktów rywala, z Arsenalem wyłączyłem na pewno bezpośrednie podania i chyba zawęziłem potem pole gry, bo Ozil zostawał często z przodu i miałem przewagi w środku pola (za to skrzydła były lepiej kryte). Ogólnie zdecydowanie lepsze wyniki mam jedynką, dwójkę stosuję do murowania z silniejszymi rywalami, sezon i dwa sezony temu spisywała się świetnie (jedynka jest nowa), urywałem punkty nierzadko wygrywając United, Cwelsi, Lpoolowi, Arsenalowi (ich to właśnie w zasadzie zawsze rozpierdalałem) itp.

Odnośnik do komentarza

 

To w takim razie wszystko jest tylko animacją :D?

No ja pierdolę. To jest tylko animacja strzału - nie liczy się dla ciebie to ile miał miejsca i czasu Chalobah na wpierdolenie tej piły pod twoim bramkarzem? Sorry, ale to ignorancja w chuj.

 

Animacja strzału który, dodajmy, wpada pod nogą niezasłoniętemu bramkarzowi lecąc z żałosną prędkością. Pomijam fakt, że dpś był właśnie na grzybach w polu karnym i podwajał Balantę, kiedy komplet obrońców był już w pk.

Odnośnik do komentarza

 

 

To w takim razie wszystko jest tylko animacją :D?

No ja pierdolę. To jest tylko animacja strzału - nie liczy się dla ciebie to ile miał miejsca i czasu Chalobah na wpierdolenie tej piły pod twoim bramkarzem? Sorry, ale to ignorancja w chuj.

 

Animacja strzału który, dodajmy, wpada pod nogą niezasłoniętemu bramkarzowi lecąc z żałosną prędkością. Pomijam fakt, że dpś był właśnie na grzybach w polu karnym i podwajał Balantę, kiedy komplet obrońców był już w pk.

 

No bo kurwa ty im kazałeś tak głęboko się bronić, do chuja. Nie wiem co mam zrobić żebyś w to uwierzył skoro skriny cię nie przekonują :D

 

Gdyby to była animacja na kulkach to zaakceptowałbyś ten strzał czy też nie? :D

Odnośnik do komentarza

 

 

 

To w takim razie wszystko jest tylko animacją :D?

No ja pierdolę. To jest tylko animacja strzału - nie liczy się dla ciebie to ile miał miejsca i czasu Chalobah na wpierdolenie tej piły pod twoim bramkarzem? Sorry, ale to ignorancja w chuj.

 

Animacja strzału który, dodajmy, wpada pod nogą niezasłoniętemu bramkarzowi lecąc z żałosną prędkością. Pomijam fakt, że dpś był właśnie na grzybach w polu karnym i podwajał Balantę, kiedy komplet obrońców był już w pk.

 

No bo kurwa ty im kazałeś tak głęboko się bronić, do chuja. Nie wiem co mam zrobić żebyś w to uwierzył skoro skriny cię nie przekonują :D

 

Gdyby to była animacja na kulkach to zaakceptowałbyś ten strzał czy też nie? :D

 

Ale ja ten strzał oglądałem na kulkach. Na nich wygląda równie niedorzecznie, taki strzał na poziomie Premier League to ostatni raz widziałem jak wpadał przy pierwszym meczu De Gei przeciwko City, co Dzeko podobny kapeć wszedł. Ale wtedy De Gea był chujowy, a Zoet jest w sumie bardzo dobry. Dla mnie to, że ten gównostrzał wszedł (całkowicie abstrahując od tego czy kryty czy niekryty, ja mówię o samym strzale) jest niedorzeczne. Zwłaszcza, ze on w sumie zadecydował o wyniku meczu, bo nie było tak, że Arsenal robił ze mną co chciał a ja modliłem się o remis.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...