Skocz do zawartości

Bundesliga


Rekomendowane odpowiedzi

Z nim w napadzie BVB może pomarzyć o majstrze.

 

:hahaha:

 

Wszystko jest pod kontrolą. Lewandowski jest tragiczny, ale lepiej koncentruj się na Błaszczykowskim i Grosskreutzie, którzy byli jeszcze gorsi. Goetze niewiele lepiej, mnóstwo strat. Mecz przegrał Subotić. Strata bramki przez niego, Gladbach pilnowało wyniku w 10 i nic nie szło zrobić. Takie spotkanie bez historii. Ogrywamy za tydzień Norymbergę i jest po sprawie niemalże.

Odnośnik do komentarza

Marcin, przez Ciebie przemawia nienawiść do BVB. Przecież już prawie pewne jest, że zespół z Dortmundu ma mistrza, a ty nadal swoje. :) Ochłoń człowieku i dopuść do wiadomości, że to największy rywal twojego Schalke sięgnie po mistrzostwo. :)

 

Żeby nie było offtopu. Lewandowski jest po prostu jeszcze młody i musi się wiele nauczyć. Za parę lat nie będzie marnował takich okazji. :)

Odnośnik do komentarza

Gwoli ścisłości - Lewandowski gra bardzo dobrze jeśli odejmiemy to co najważniejsze - % wykończonych skutecznie sytuacji. Pokazuje się do gry, jest aktywny, stwarza zagrożenie, pomaga skutecznie kolegom, ale... napastnika rozlicza się ze zdobytych bramek. Na 4 setki jakie wczoraj miał Polak coś musi wpaść.

Odnośnik do komentarza

@.erzet.: Chyba piszesz przez pryzmat wypowiedzi twoich poprzedników. Przecież dobrze wiem, że najprawdopodobniej jest już po sprawie.

 

Fiu, fiu, Gladbach ograło Dortmund 1;0 i teoretycznie wszytstko jest możliwe.

Napisałem wyrażnie, teoretycznie. ;)

 

@Magic: Lewandowski zagrał wg ciebie dobrze :kekeke:? To chyba rozmawiamy o innym meczu. Powtarza się to co w Revierderby, ma bramkarza kilkanaście metrów od bramki to kopie tak lekko, że obrońca na luzie wybija. Sam na sam na 5 metrze wali na siłę. Jeśli uważasz, ze wszystko jest pod kontrolą to nie wiem czego oczekujesz od napastnika.

 

Gwoli ścisłości - Lewandowski gra bardzo dobrze jeśli odejmiemy to co najważniejsze - % wykończonych skutecznie sytuacji.

 

:respekt:

 

Faktycznie, taki tam szczegół :).

 

Pokusiłem się o małe przeanalizowanie skrótu.

 

Gotze może i miał straty, ale trzy strzały jakie oddał (1 główka, dwa z dystansu) były bardzo niebezpieczne. Poza tym robił dużo szumu na 20. metrze. Akcja Suboticia i Idrissou po której padł gol, to mało deja vu, przypomniałem sobie jak R. Matusiak objechał D. Van Buytena. Prawie idealnie tak samo to wygladało.

 

Wracając do Lewandowskiego i skrótu z meczu.

 

2:09 - powinien być pierwszy gol.

 

3:23 - druga setka zmarnowana.

 

 

Wiem, że to Polak, a nasz naród ma tendencję do idealizowania rodaków, ale bez przesady. Po raz kolejny nie potrafił wykorzystać swoich szans pod bramką.

Odnośnik do komentarza
Lewandowski zagrał wg ciebie dobrze ? To chyba rozmawiamy o innym meczu. Powtarza się to co w Revierderby, ma bramkarza kilkanaście metrów od bramki to kopie tak lekko, że obrońca na luzie wybija. Sam na sam na 5 metrze wali na siłę. Jeśli uważasz, ze wszystko jest pod kontrolą to nie wiem czego oczekujesz od napastnika.

 

Ja pier***e, wiem że jeszcze jesteś młody, ale naucz się czytać ze zrozumieniem, bo przyda Ci się to na maturze i w dalszym życiu.

 

Jeśli uważasz, ze wszystko jest pod kontrolą to nie wiem czego oczekujesz od napastnika.

 

j/w

 

Wiem, że to Polak, a nasz naród ma tendencję do idealizowania rodaków, ale bez przesady. Po raz kolejny nie potrafił wykorzystać swoich szans pod bramką.

 

W którym miejscu go idealizuje? Wiesz w ogóle co to słowo znaczy?

Odnośnik do komentarza

Za wszelką cenę chcesz obronić swojego zawodnika, nawet jakby do pustej nie trafiał, a i tak się zdarzało, to pewnie będziesz go maksymalnie bronił :rotfl: Zastanów się czy to ma sens, czasem lepiej spojrzeć na chłodno ;)

 

W którym miejscu go idealizuje? Wiesz w ogóle co to słowo znaczy?

 

Doskonale wiem co to znaczy.

 

@meyde: Tak. Ja wiem, że może naoglądaliście się nSport i tak łykacie to co mówi Wojtek Jagoda, nawet jak Irek Jeleń czy inny Polak kopnie w aut, to zawsze znajdujecie wytłumaczenie. Ciekawe czego oczekujecie po Euro 2012 :-k.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nie jaram się przynajmniej tym, że jakiś Polaczek wybiegł na pozycję i dostał piłkę do nogi, tylko dla tego, że urodził się w tym kraju co ja doh.gif. To jego obowiązek, żeby zapieprzać 90 minut + zdobywać gole. Niestety Lewy tylko to pierwsze potrafi, drugie dopiero opanowuje. Oczywiście nie wykluczam, że kiedyś opanuje sztukę trafiania do siatki!

Odnośnik do komentarza

Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem daj znać. EOT z mojej strony, nie mamy o czym rozmawiać.

 

Nie jaram się przynajmniej tym, że jakiś Polaczek wybiegł na pozycję i dostał piłkę do nogi, tylko dla tego, że urodził się w tym kraju co ja

 

Nie urodziłem się w Polsce to po primo. Secundo, wskaż mi gdzie coś takiego napisałem. Tercio, kto to jest Polaczek?

 

Za wszelką cenę chcesz obronić swojego zawodnika, nawet jakby do pustej nie trafiał, a i tak się zdarzało, to pewnie będziesz go maksymalnie bronił

 

Z pewnością, szczególnie w livescorze go bronię.

Odnośnik do komentarza

Nie jaram się przynajmniej tym, że jakiś Polaczek wybiegł na pozycję i dostał piłkę do nogi, tylko dla tego, że urodził się w tym kraju co ja doh.gif. To jego obowiązek, żeby zapieprzać 90 minut + zdobywać gole. Niestety Lewy tylko to pierwsze potrafi, drugie dopiero opanowuje. Oczywiście nie wykluczam, że kiedyś opanuje sztukę trafiania do siatki!

 

Gdybym nie widział jak gra Lewandowski w tym sezonie i tylko czytał Twoje posty, to wywnioskowałbym, że to największy patalach w lidze gdzieś od dekady. Koleś wyjechał z wielkiej zapyzialej dziury zwanej "Ekstraklasą" do jednej z najlepszych lig świata, na dodatek do zespołu, który najprawdopodobniej wywalczy mistrzostwo. Przeskok jest ogromy. Lewandowski radził sobie różnie, ale jak na *pierwszy* sezon za granicą to jest naprawdę nieźle. Kiedy ostatni raz tak młody Polak tyle grał w pierwszym składzie i trafial gole? Kolesia kochać nie musisz, bo gra w tej okropnej i obrzydliwej Borusii, ale z tym śmianiem się z niego to lekka przesada. Jeśli będzie dalej się rozwijał i poprawi wykonczenie akcji, to będzie jednym z lepszych w Bundeslidze, wspomnisz moje słowa ;].

Odnośnik do komentarza

Ok, spoko.

 

Kolesia kochać nie musisz

 

Wiem, że może tego nie widać, ale ja go lubię, szanuję. Rozumiem, żeto jest ogromny przeskok, ale on gra rok w Borussii już. Powinien wiedzieć jak się zachować pod bramką, przecież w Lechu nie takie piłki strzelał. Wiem, że tam broni np. Manuel Neuer, a nie Mariusz Pawełek, ale czasem przesadza z tym niewykorzystywaniem. Nie bez powodu sypią mu często tak słabe oceny dziennikarze. Spójrz na S. Peszkę. Z tego samego klubu, do tej samej ligi poszedł.

 

Jeśli będzie dalej się rozwijał i poprawi wykonczenie akcji, to będzie jednym z lepszych w Bundeslidze, wspomnisz moje słowa ;]./quote]

 

Byłoby naprawdę super, mam nadzieję, że będzie bardziej ukształtowanym napastnikiem na EURO 2012. Życze mu tego.

 

P.S. To nie jest tak, że jeśli nie nawidzę BVB, to znaczy, że każdego jej zawodnika, czy szczegół tej drużyny również mieszam z błotem. Szanuję takich graczy jak Sahin, Gotze, czy Subotić. Szanuję kibiców, bo obok S04, FCN robią najlepszy doping w BL, ale po prostu trzeba na wszystko spoglądać krytycznym okiem.

Odnośnik do komentarza

ale czasem przesadza z tym niewykorzystywaniem

 

Oczywiście, to jego największy mankament. Ale w tym sezonie można czasem przymknąć oko i dać mu kredyt, który w następnej rozgrywce powinien już zdecydowanie spłacać.

 

Mówiąc szczerze nie wiem skąd u niego taki problem z wykończeniem akcji. Przecież nie chodzi o umiejętności ani o talent. Wygląda jakby psychicznie czasami wymiękał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...